Bugun...
3. kez seçilen Mehmet Özcan da balkondan konuştu
Tarih: 12-05-2015 14:42:00 + - 
3. kez seçilen Mehmet Özcan da balkondan konuştu
 
 

30 Mart 2014 Pazar günü yapılan Yerel Yönetim Seçimleri’nin ardından üçüncü kez Keşan Belediye Başkanı seçilen Mehmet Özcan, 4 Nisan 2014 Cuma günü mazbatasını aldıktan sonra, belediyeye giderek, ustalık dönemi çalışmalarına başladı.
 
             Özcan ve belediye meclis üyeleri, saat 13.30 sırasında CHP Keşan İlçe Başkanlığı’nda toplandı. Daha sonra aralarında CHP Edirne İl Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Bozkurt, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, CHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Koyuncu ve kalabalık bir toplulukla Keşan Belediyesi’ne hareket etti. Özcan ve CHP’lilere ismet İnönü Caddesi boyunca vatandaşlar tarafından sevgi gösterisinde bulunuldu. Mehmet Özcan ve beraberindekiler Keşan Belediyesi önünde de personel ve vatandaşlar tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı.
 ...                               

KOYUNCU: BİZE GÜVENMEYE DEVAM EDİN
 
                    Belediye girişindeki törende  ilk olarak konuşan Koyuncu, Özcan’ın  üçüncü kez Keşan Belediyesi’nde göreve geldiğini belirterek “Bir seçim süreci geçirdik ve Keşan halkı her gece bizimle, sokak sokak, mahalle mahalle dolaştı. Emeğinize ve bize verdiğiniz değere aynı şekilde karşılık vereceğimize emin olun. Sizler bize güveniniz, destek verdiniz. Güvenmeye de devam edin. Keşan için en iyisini ve en doğru olanı yapmaya devam edeceğiz.” dedi
Koyuncu, Keşan’da önceki dönemlerde emeği geçen tüm Belediye başkanları, Belediye meclis üyelerine ve Keşan halkına da teşekkür etti.

...
 
   DEĞİRMENDERELİ: ÖZCAN, USTALIĞIN EN GÜZEL ESERLERİNİ VERMEYE DEVAM EDECEK
 
            Koyuncu‘nun ardından konuşan Kemal Değirmendereli de, 30 Mart’ta Keşan’da aydınlık yüzlerle yeni bir tarih yazıldığını söyleyerek, bu başarının kökeninde Rasim Ergene, Metin Çırpan, Mehmet Gemici gibi isimlerin ardından, 3. kez Belediye Başkanı seçilen Mehmet Özcan‘ın olduğunu belirterek “Sevgili başkanımız, ustalığın ustalığını yapacak ve en güzel hizmetleri vermeye devam edecektir. Keşan’da her türlü baskıya rağmen cumhuriyet değerlerine, aydınlık Türkiye’nin geleceğine sahip çıkmaya devam edilecek.” şeklinde konuştu.
                 
...  

             ÖZCAN: HERKESE EŞİT HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ
 
           Törende son olarak konuşan Mehmet Özcan, kendisini 3’üncü kez Keşan Belediye Başkanlığı’na layık gören herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasına, “Tüm Keşanlılara minnet ve sevgilerimi sunuyorum. Daha önce de yaptığımız gibi, Keşan’daki herkesi Keşanlı olarak görmeye ve herkese eşit hizmet vermeye devam edeceğiz. Mazbatamı aldım, o ana kadar Cumhuriyet Halk Partiliydim, şu an hala Cumhuriyet Halk Partiliyim ama aynı zamanda hepinizin belediye başkanıyım. Bana oy vermeyenlerin de belediye başkanıyım, bunu herkes idrak etsin.” dedi.

...
Bu haber 641 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR