Bugun...
Ahmet Yıldız, MHP’den milletvekili aday adaylığını açıkladı
Tarih: 12-05-2015 16:19:00 Güncelleme: 27-06-2015 02:11:00 + -


Ahmet Yıldız, MHP’den milletvekili aday adaylığını açıkladı

Ahmet Yıldız, MHP’den milletvekili aday adaylığını açıkladı
 

Keşan İlçe Eski Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız, dün düzenlediği kahvaltılı toplantıda, mesleğinden istifa ettiğini belirterek, MHP (Milliyetçi Hareket Partisi)’den Çanakkale Milletvekili Aday Adayı olduğunu kaydetti. 

Saat 09.30 sıralarında, Değirmentepe Restaurant’ta başlayan kahvaltılı toplantıya, MHP Keşan İlçe Başkanı Erkan Gege, yönetim kurulu üyeleri, Keşan Ülkü Ocağı Başkanı Serdar Duman, mahalle muhtarları ve basın mensupları katıldı.

Toplantıda konuşan Ahmet Yıldız, 31 Ocak 2012 tarihinde Keşan’da başladığı görevden dün itibariyle ilişiğini kestiğini belirterek, şunları söyledi: “3 yıl zarfında, geceli gündüzlü, günde 17 saat çalışarak görev yapmaya çalıştım. Bizzat operasyonları başlatan, sonuçlandıran kendim olmuşumdur. Sabah 08.30 göreve başlıyorum ve bütün ilçeyi gezdikten ve ana arterleri kontrol ettikten sonra makamıma geliyordum. Cumartesi, Pazar dahil bu şekilde görev yaptım. Vicdanen rahatsızlık duyduğum bir şey yok. Yapılacak her şeyi yaptık. 2012 yılında ilçede hırsızlık olaylarının çok olduğunu gördüm. Bununla mücadeleye başladık. Göçmen kaçakçılığına karşı büyük bir mücadele gerçekleştirdik. Uyuşturucuyla ciddi bir mücadele verdik. Çevik kuvvet ve istihbaratı kurduk. 23 Aralık 2014 tarihinde gelen yazıyla Ankara’da toplantıya çağrıldım. Emniyet genel müdürü, daire başkanları ve 54 emniyet müdürünün katılımıyla toplantı yapıldı. Bizden geçici olarak genel seçimlere kadar doğu ve güneydoğuda görev yapmamızı istediler. 15 Haziran’da kadrolarımıza geri döneceğimiz söylendi. Beni Muş’un Varto ilçesine atamışlar. Bunu ben tercih etmedim. Benim çoluk çocuğum burada. Keşan’a hizmet için varım. Keşan demek ben demek. Ben 2 defa şark yapmıştım. Hep PKK’ya karşı savaştım. Cizre’yi istedim. Ama olmadı. Keşan’a geldim yerime başka bir müdürü atama yapmışlar. Buna da eyvallah dedim. Devletimiz böyle yapmış. Düşündüm taşındım, bu devlet kadir kıymet bilmezse Ankara’da başka bir devlet daha var dedim. Ankara’da başka bir devlet daha var. Bende kendisinden Çanakkale’ye tayin istedim, o da dedi.”

Kendisinin Çanakkale’de MHP’den milletvekili aday adayı olduğunu ifade eden Yıldız, Keşanlılar’ın her zaman yanında olacağını, Keşan’a sık sık geleceğini sözlerine ekledi.

Toplantı sohbet şeklinde devam ederken, katılımcılar söz alarak Ahmet Yıldız’a Keşan’a olan hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek, milletvekili aday adaylığı konusunda başarılar diledi.  

 

 
 

Bu haber 413 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTABu haber 1885 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR