Bugun...
AK Parti Keþan Ýlçe Yönetimi onaylandý
Tarih: 10-05-2015 03:07:00 + -


AK Parti Keþan Ýlçe Baþkaný Ümit Torlaklý, yeni yönetim kurulu listesinin parti genel merkezi tarafýndan onaylandýðýný açýkladý. Eski baþkanlardan Ýlyas Tüfekçi de listede...

AK Parti Keþan Ýlçe  Baþkaný Ümit Torlaklý, yeni yönetim kurulu listesinin parti genel merkezi  tarafýndan onaylandýðýný açýkladý.

   Torlaklý,AK Parti Ýlçe Baþkanlýðý’nda yaptýðý açýklamada,bir süre önce istifa eden  Muzaffer Güven ve ilçe yönetiminim ardýndan AK  Parti Genel Merkezi tarafýndan ilçe baþkanlýðýna atandýðýný,oluþturduðu yeni yönetiminde onaylandýðýný bildirdi.

     Yeni oluþan  25 kiþilik parti yönetimi ile Keþan’ýn sorunlarýna çare arayacaklarýný vurgulayan Torlaklý, þunlarý kaydetti.

   “ Bir süre önce Muzaffer Güven ve yönetim kurulu istifa etmiþti.Ýstifanýn ardýndan AK  Parti Genel  Merkezi tarafýndan yeni ilçe yönetimini oluþturmakla görevlendirildim. Verilen süre içinde de oluþturduðum 25 kiþilik yeni yönetim listemiz bugün onaylandý.Yakýn bir zamanda yönetim kurulu ile  bir araya geleceðiz.Keþan’ýn beklentilerine cevap verecek bir yönetim oluþturduðumuza inanýyorum”

      Ümit Torlaklý baþkanlýðýnda oluþan yeni yönetim kurulunda þu isimler yer aldý:

     Birgül Özgül,Türkan Süzgün,Melek Çakýr,Nazan Kurtar,Tülay Kahveci,Serkan Öztürk,Haluk Kaba,Ali Menekþe,Ýbrahim Elik,Selim Köseler,Harun Kayar,Þafak Uslu,Fikret Akan,Mustafa Gizlen,Mehmet Sorgut,Hüseyin Boyalýk,Özgür Ýnceoðlu,Ýsmail  Keleþ,Kadirhan Tekcan,Ýlyas Tüfekçi,Ahmet Adalý,Hayrettin Aras,Murat Yener,Ahmet Ezerçe.

 
 

Kaynak: Kesanhaber

Bu haber 451 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ
Bu haber 757 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR