Bugun...
AKP'li Sorgut'tan CHP''li Deðirmendereli'ye cevap
Tarih: 10-05-2015 04:02:00 + -


AK Parti Keþan Ýlçe Baþkanlýðý Tanýtým ve Medya Baþkaný Mehmet Sorgut, gazetemizin 21 Kasým 2011 tarihli sayýsýnda yer alan “CHP Edirne Milletvekili Kemal Deðirmendereli: Müezzinoðlu, mehter ile geliyor bizde kendisini Ýzmir Marþý ile göndereceðiz” baþlýklý habere, dün yazýlý bir cevap vererek, “Ýzmir Marþý da bizim, Mehter Takýmý da, marþý da bizim.” dedi.

AKP'li Sorgut'tan CHP''li Deðirmendereli'ye cevap
 
 

 

AK Parti Keþan Ýlçe Baþkanlýðý Tanýtým ve Medya Baþkaný Mehmet Sorgut, gazetemizin 21 Kasým 2011 tarihli sayýsýnda yer alan “CHP Edirne Milletvekili Kemal DeðirmendereliMüezzinoðlu, mehter ile geliyor bizde kendisini Ýzmir Marþý ile göndereceðiz” baþlýklý habere, dün yazýlý bir cevap vererek, “Ýzmir Marþý da bizim, Mehter Takýmý da, marþý da bizim.” dedi.

ELEÞTÝRÝLERE SADECE TEBESSÜM ETTÝK

CHP Edirne Milletvekili Kemal Deðirmendereli, Keþan’ýn 89. kurtuluþ yýl dönümünde aralarýnda görmekten mutluluk duyduðunu ifade eden Sorgut, þunlarý söyledi: “Böyle mutlu günümüzün akýbetinde AK Parti Milletvekilimiz Dr. Mehmet Müezzinoðlu hakkýndaki eleþtirinize sadece tebessüm ettik. Çünkü halkýmýz kimin Ýzmir marþýyla kimin mehter takýmýyla ne yapmak istediðini çok iyi biliyor ve hangi partiyi hangi marþla göndereceðini de gösteriyor ama siz CHP’ye ne marþ lazým nede kararsýz halk lazým. Çünkü siz CHP’liler kendi kendinizi bitiriyorsunuz. Aylarca günlerce çuvalla para harcayarak sürdürdüðünüz Evet-Hayýr referandumunun sonunda ne oldu? CHP Genel Baþkaný Kemal Kýlýçdaroðlu oy kullanamayarak milyonlarca seçmenini boynu bükük býraktý. Son günlerde bir Dersim olayý Ýstanbul CHP Ýl Teþkilatý’ný darmadaðýn etti.

BIRAKIN BÝR DÖNEM BELEDÝYELERÝ, HALKIMIZ GÖRSÜN GERÇEKLERÝ

Mehmet Sorgut, CHP Genel Merkezi’nin “Biz Türkiye’ye yönetemeyiz” dediðini ancak bu gerçeði Trakya’nýn anlamak istemediðini iddia ederek, “Edirne’nin, Keþan’ýn, Uzunköprü’nün, Ýpsala’nýn durumu ortada. Avrupa yakasýnda olan bu bölge hava kirliliðinde birinci. Düzensizlik, sokaklarýn temiz olmamasý, her yerin çöple dolmasý, baþý boþ hayvanlarýn sokaklarda cirit atmasý, Keþan’daki  trafik ýþýklarýnýn kullanýlmamasý, demir korkuluklarla vatandaþa <oradan geçme buradan geç> mantýðý tam bir Teksas görüntüsü. Birazcýk seviyorsanýz býrakýn bir dönem belediyeleri, halkýmýz görsün gerçekleri.” þeklinde konuþtu.

 
 

Kaynak: Volkan Gazetesi

Bu haber 467 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

 
 Bu haber 617 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR