Bugun...
Atamýzý saygý ve özlemle andýk
Tarih: 10-05-2015 08:08:00 + -


Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 74. yýl dönümü törenleri tüm yurtta, dýþ temsilciliklerimize ve KKTC’de olduðu gibi Keþan’da da 10 Kasým 2012 Cumartesi günü törenlerle anýldý.

Atamýzý saygý ve özlemle andýk

 
 

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 74.yýldönümü törenleri tüm yurtta, dýþ temsilciliklerimize ve KKTC’de olduðu gibi Keþan’da da 10 Kasým 2012 Cumartesi günü törenlerle anýldý.

Keþan’daki ilk tören Cumhuriyet Meydaný’nda Atatürk Anýtý’na çelenklerin sunulmasý, saygý duruþu ve Ýstikalal Marþý’nýn okunmasý ile baþladý.

Buradaki törene Keþan Kaymakamý Bekir Dýnkýrcý, 4.Mekanize Piyade Tugay Komutaný Tuðgeneral Yýldýrým Alel, Keþan Belediye Baþkaný Mehmet Özcan, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri,i dernek ve oda temsilcileri ile kalabalýk bir vatandaþ topluluðu katýldý.

Buradaki törenin ardýndan saat 10.00′da Ahmet yenice Ýlköðretim Okulu Sevim Yenice Salonu’nda Keþan Fen Lisesi tarafýndan hazýrlanan 10 Kasým törenleri izleyenlere sunuldu.

Burada Atatürk’le ilgili çeþitli konuþmalar yapýlarak Atatürk’ün askeri kiþiliði ve yabancýlarýn Atatürk’le ilgili görüþleri dile getirildi.

 Bu haber 449 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR