Bugun...
Ateşçi eğitimleri sona erdi
Tarih: 05-01-2017 21:49:00 + -Ateşçi eğitimleri sona erdi

Keşan Belediye Başkanlığı Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ile Makine Mühendisleri Odası Keşan Temsilciliği işbirliğinde ateşçilere kazan dairelerinde, kazan yakma teknikleriyle ilgili verilen eğitimler 4 Ocak 2017 Çarşamba günü sona erdi.

Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde gerçekleştirilen son eğitim; Makine Mühendisleri Odası Keşan Temsilcilik Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü personeli Erdal Çokal ve Ali Mede tarafından verildi.

Keşan’da tüm mahallelerde gerçekleştirilen eğitimlere, mazeretleri nedeniyle katılamayanlar için ilerleyen günlerde telafi niteliğinde yerinde uygulamalı eğitim verileceğini belirten müdürlük yetkilileri, eğitimlere katılamayanların telafi eğitimi için Keşan Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne başvurması gerektiğini ifade etti.

Yetkililer, yerinde uygulamalı eğitimler sonrasında doğru teknikle kazan yakma konusunda ateşçilerde ciddi bir bilinç sağlandığını, bunun da hava kirliliğini önlemede önemli bir rol oynadığını belirtti.

Yetkililer, bundan sonra yapılacak kazan denetimlerinde kazanın yastıklama yöntemi ile yakılıp yakılmadığına da bakılacağını ve bu yöntemi uygulamayanlar hakkında yaptırım uygulayacaklarını dile getirdi.

 
Bu haber 1805 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR