Bugun...
Bakan Yazıcı ve Müezzinoğlu, bölgenin sorunlarını dinledi
Tarih: 12-05-2015 06:53:00 + -toplantıya katıldı.

 

Bakan Yazıcı ve Müezzinoğlu, bölgenin sorunlarını dinledi
 
 

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Keşan'a gelerek KTSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası) tarafından Şapçı Ağadayı Tesisleri'nde bölge sorunları ile ilgili düzenlenen toplantıya katıldı.

Bakan Yazıcı ve Müezzinoğlu, toplantının ardından ise şehir merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak halkın Kurban Bayramı'nı kutladı.

Keşan, İpsala, Enez ve Saros Körfezi'nin de dahil edildiği "Hamzadere Bölgesi'nin sorunları" başlıklı toplantıya, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'nun yanı sıra Sağlık Bakanı Yardımcısı Agah Kafkas, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti İstanbul Milletvekili Muhammet Bilal Macit, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, AK Parti MYK Üyesi ve Edirne eski Milletvekili Prof. Dr. Necdet Budak, Edirne İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan, Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Turgut Çalışkan, Keşan, İpsala ve Enez İlçelerinin Kamu, özel, sivil, sosyal ve siyasal kesimlerin temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını ve moderatörlüğünü yapan KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’ndan sonra sırasıyla İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Yusuf Yörük, Keşan Madeni Eşya ve Demirciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Erkan, Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır bölgeyi ilgilendiren konularda konuşma yaptı.

Daha sonra Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu konuşmacılardan ve katılımcılardan gelen soruları yanıtladı ve sorunların çözümü konularında yol gösterdi.

Toplantıdan sonra Hayati Yazıcı ile Keşan’daki esnafları ziyaret ederek, bayramlarını kutladı

 
HABER VİDEOSU 
 

Editör: Ayhan Gülver

Bu haber 480 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :Bu haber 429 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR