Bugun...
Başbakan Erdoğan 8 Aralık'ta Keşan'a gelecek
Tarih: 12-05-2015 07:01:00 + - 
Başbakan Erdoğan 8 Aralık'ta Keşan'a gelecek
 
 

“EDİRNE’NİN SORUNLARINI EN ÜST DERECEDEN ÇÖZME ŞANSINA SAHİP OLACAĞIZ”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 8 Aralık’ta Edirne, Uzunköprü ve Keşan’da yapacağı ziyaretle ilgili konuşan AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve; “Sayın Başbakanımız, 7 Aralık’ı 8 Aralık’a bağlayan gece, Edirne’ye gelecek ve burada kalacak. Sayın Başbakan yanılmıyorsam, 12. defa Edirne’yi ziyaret ediyor. Ama Keşan’a 2. kez gelecek. Ama burada önemli olan ilk defa Edirne’de kalacağı. Bunu bütün Edirne’deki bütün STK’lar adına, yatırımcılar adına, Edirne’nin sorunları adına en üst dereceden çözüm üretme şansına sahip olacağız inşallah. Sayın başbakandan bizzat talepte bulunma şansına sahip olacağız. Ertesi gün ise saat 11.00’de Selimiye Meydanı’nda büyük miting yapacağız. Saat 13.00’te Uzunköprü’de olacağız Sayın Başbakan ile beraber. Bir otobüs ile şehir turu yapacağız. Saat 15.00’te de Keşan’da otobüs ile şehir turu yapacağız. Eğer coşkulu bir kalabalık görürse, sayın Başbakanımız, otobüs üzerinden halka da hitap edecektir.” şeklinde konuştu.

 

Başbakan Erdoğan 21 Kasım 2004 tarihinde Keşan Devlet Hastanesi ek binasının açılışı için Keşan'a gelmişti.

“BİZİM İÇİN EDİRNE SEVGİSİ ARTIK PLATONİK AŞKA DÖNÜŞTÜ”

Başbakan Erdoğan’ın Edirne ziyareti sırasında AK Parti’nin Edirne, Keşan ve Uzunköprü Belediye Başkan Adaylarını açıklaması için de bir takım çalışmalarının olduğunu söyleyen Kahve, sözlerini şöyle sonlandırdı: “Başbakanımızın yapacağı ziyaret sırasında Edirne, Keşan ve Uzunköprü’nün adaylarının da açıklanacağını umuyoruz. Eğer o tarihe kadar açıklanmamış olursa, çünkü 5 Aralık’ta İstanbul’da Marmara Bölge adaylarının açıklanması için bir toplantı gerçekleştirilecek. Biz de Edirne, Keşan ve Uzunköprü’nün adaylarını 8 Aralık’ta açıklanması için bastırıyoruz. Başbakanımızın açıklaması durumunda da ne kadar Edirne’ye önem verdiğimizi herkes görecektir. Bizim için Edirne artık platonik aşka dönüşüyor. Biz çok seviyoruz, Edirne’yi ve Keşan’ı. Bizi iş başına getirmiyorlar ama biz sevmeye ve önem vermeye devam ediyoruz. Sayın Başbakanımızın ziyareti de bunun bir örneğidir.”

 

Başbakan Erdoğan 21 Kasım 2004 tarihinde Keşan Devlet Hastanesi ek binasının açılışı için Keşan'a gelmişti. Stadyuma helikopterle inen Erdoğan dönemin ilçe yönetimi tarafından karşılanmıştı.

 
 

Kaynak: HaberKeşan

Bu haber 1019 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLAR

 Bu haber 772 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR