Bugun...
Beyendik 92/1 tertip mehmetçiklerini uðurladý
Tarih: 10-05-2015 05:27:00 + -


Bir baþka oluyor Beyendik'te asker uðurlamalar. Ýþte bu kez de 92/1 tertip yiðitlerimizi Peygamber ocaðýna böyle uðrladýk.. Ýzleyin.. -VÝDEO-

Askerliðin vatana, bayraða ve millete baðlýlýðýn sembolü olduðuna yürekten inanan Beyendikli 92/1 tertip mehmetçiklerimizi gururla 'Peygamber Ocaðý'na uðurladýk. 
Ümit Örnek, Özcan Budak, Ömer Yergök, Hakan Bozkýr, Serkan Uçak, Þahin Þimþir, Emrah Erguvan ve Sedat Baðcý için Beyendik Düðün Salonu'nda muhteþem bir uðurlama töreni oldu. Mehmetçiklerimiz uðurlamaya gelen arkadaþlarýyla kah oynadý, kah duygulandý. Her zaman olduðu gibi tüm kýrgýnlýklarýn bir yana býrakýldýðý uðurlama töreni tam bir duygu seli oldu.

Hele otogardaki uðurlama aný ise kelimelerin bitip yüreklerin konuþtuðu anlar olurken, gözyaþlarý ise duygulara tercüman oldu. Her Türk genci gibi bizim gençlerimiz de vatani görevini yerine getirmek üzere 460 günlüðüne aramýzdan ayrýldýlar. DUALARIMIZ ONLARLA..

Asker kardeþlerimize vatani görevlerinde baþarýlar diliyoruz. Tüm sevenleri onlarla buluþacaklarý teskere gününü özlemle bekleyecek.  
Biz de beyendik.com olarak, "Allah güle oynaya gittikleri gibi saðsalim gelmeyi nasip etsin" diyoruz..

 

 

Keþan merkeze baðlý Türkmen Köyü’nden Ahmet Gülcan Alp’in oðlu Gökay Alp düzenlenen törenle askere uðurlandý.1992/1 tertip olarak askere giden Gökay Alp için düzenlenen eðlenceden yapýlan slayt gösterisi
www.beyendik.com ekibi olarak vataný görevini yapmak için giden Mehmetçik kardeþimize Allah güle güle gitmeyi ve gelmeyi nasip etsin.

Keþan merkeze baðlý Türkmen Köyü’nden ve Beyendik Yeni Mahalle sakinlerinden merhum Dilaver Güneþ'in torunu Ahmet Gülcan Alp’in oðlu Gökay Alp de düzenlenen törenle askere uðurlandý. 1992/1 tertip olarak askere giden Gökay Alp için düzenlenen eðlenceden yapýlan slayt gösterisini de www.beyendik.com'da tertipleriyle yayýnlýyoruz. Gökay kardeþimize de Allah güle güle gitmeyi ve dönmeyi nasip etsin.

 

 
Bu haber 614 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR