Bugun...
Beyendik gençleri finalde kaybetti
Tarih: 10-05-2015 07:03:00 + -Beyendik gençleri finalde kaybetti

 
 
  • Final karþýlaþmasýnda sahaya Þýrnak'ýn Beytüþþebap Ýlçesi'nde PKK'lý teröristlerin düzenlediði saldýrýda þehit olan askerler için “Þehitler onurumuz, gururumuzsunuz. Ruhlarý þad olsun”yazýlý pankartla çýkan takýmýmýz taraflý tarafsýz herkes ayakta alkýþladý

“Kýlýnç Tekstil Köyler Arasý Halý Saha Turnuvasý”nda geçtiðimiz Çarþamba akþamý oynanan final maçýnda Türkmen'e maðlup olan takýmýmýz turnuvada 2'inci oldu.

Turnuvanýn 3. takýmýnýn belirlendiði ilk maç saat 21.00’de baþladý. Paþaköy ile Çamlýca takýmlarýnýn karþý karþýya geldiði karþýlaþmada normal süre 3-3 sona erdi. 5’er dakikalýk 2 devre halinde oynanan uzatmalarda iki takým da 1’er gol bulunmasýyla eþitlik bozulmadý. Penaltý atýþlarýnda rakibini 9-8 maðlup Paþaköy, turnuvanýn 3. takýmý oldu.

BEYENDÝK PANKARTLA ÇIKTI

Final karþýlaþmasýna Beyendik takýmý sahaya; Þýrnak'ýn Beytüþþebap Ýlçesi'nde PKK'lý teröristlerin düzenlediði saldýrýda þehit olan askerler için “Þehitler onurumuz, gururumuzsunuz. Ruhlarý þad olsun” yazýlý pankart ile çýktý.

Bu pankart maçlarý izlemeye gelen tüm taraftarlar tarafýndan ayakta alkýþlanýrken, karþýlaþmalar öncesinde saygý duruþunda bulunuldu.

Turnuvanýn favori takýmlarý Beyendik ve Türkmen takýmlarýnýn karþý karþýya geldiði final maçýnda Türkmen takýmý,  Beyendik’i 4-1 yenerek, þampiyonluðunu ilan etti.

KUPA TÖRENÝ

Karþýlaþmalarýn ardýndan “Kýlýnç Tekstil Köyler Arasý Halý Saha Turnuvasý”nýn kupa törenine geçildi.

Turnuvayý organize eden Asya Halý Saha Ýþletmecisi Göksal Fidan ve turnuvanýn sponsoru Hüdai Kýlýnç turnuvada mücadele eden tüm takýmlara teþekkür ettiklerini belirterek, turnuvanýn hakemliðini yapan Erdem Kuleli,Abdullah Yetim ve Ayhan Altýndiþ’ye plaketleri Keþan Belediye Baþkaný Op. Dr. Mehmet Özcan tarafýndan verildi.

En centilmen takýmý olarak seçilen Kozköy’e ise kupasý turnuvanýn sponsoru Hüdai Kýlýnç tarafýndan verildi.

Daha sonra 3. olan Paþaköy oyuncularý kupa ve madalyalarýný Beyendik Belediye Baþkaný Nuran Uslu, 2. takým olan Beyendikli futbolculara kupa ve madalyalarýný Op. Dr. Ragýp Taþ, 1. takým Türkmenli sporcular ise kupa ve madalyalarýný Keþan Belediye Baþk
Bu haber 615 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR