Bugun...
Beyendik.com’dan CHP Ýlçe Baþkaný Kanýþkan’a cevap
Tarih: 10-05-2015 07:59:00 + -www.beyendik.com internet sitesinin sahibi Necdet Gülver, internet sitelerinde yapýlan “CHP Keþan Belediye Baþkan Adayý kim olsun?” anketine yönelik Ýlçe Baþkaný Kanýþkan’ýn eleþtirilerine cevap verdi.

KEÞAN /

www.beyendik.com internet sitesinin sahibi Necdet Gülver, Keþan’da bir internet sitesinin benzer anketi yayýnlayýp sonuçlanmadan kaldýrmasýnýn ardýndan böyle bir anket yayýnladýklarýný belirterek, “Keþan siyasetinde bir kamuoyu oluþmasýna katký saðlamak istedik. Kesinlikle objektif olduk ve yönetim olarak asla bir manipülasyonda bulunmadýk.” dedi.

Gülver, CHP Ýlçe Baþkaný Ufuk Kanýþkan’ýn “Bahse konu kamuoyu araþtýrmasýnýn bir yýlý aþkýn süredir kendisini yenilemeyen bir internet sitesinde yapýldý. Bu nedenle inandýrýcý bulmuyorum. Söz konusu anketin sadece Beyendik için yapýlmasýnýn daha iyi olacaðý kanaatindeyim.” þeklindeki sözlerine þu cevabý verdi.

 

"BEYENDÝK.COM KEÞAN'IN DAHABER SÝTESÝ"

 “Beyendik.com öncelikle Beyendik beldesi ile alakalý haberlere aðýrlýk vermekle birlikte, Keþan ve köylerinde ve komþu ilçelerde meydana gelen önemli olaylara yer vermektedir. Keþan basýnýnda görev yapan oðlum mesai dýþýndaki zamanlarda haberleri girmektedir. Ulusal basýn tecrübesinde olan yeðenim de yayýn yönetmenliðini yapýyor. Ben de bir kameraman olarak görüntülü haberleri takip ediyorum. Sayýn ilçe baþkanýmýz belki fark etmedi ancak Baþkan Mehmet Özcan’ýn onlarca haberine gelip çekim yaptým. Ankete 5 binin üzerinde oy kullanýlmýþ. Ankette ilk üçe giren aday adaylarýnýn sevenleri oldukça fazla ve ankete oldukça ilgi gösterdiler. Bir kez daha söylüyorum; asla manipülasyon yapmadýk.”

Bu kadar ilgiyi beklemediklerini kaydeden Necdet Gülver, “Aday adaylarý facebook ve twitter gibi sosyal medyada kullanýp destek isteyince çok kýsa sürede 5-6 bin oya ulaþýldý. Bu rakamý biz 1 ayda bekliyorduk. Anketler için 5-6 bin denek çok iyi bir veridir. Dolayýsýyla 9 Kasým Cuma günü anketimizi tamamlayýp sonuçlarý açýklamayý düþünüyoruz.” diye konuþtu.

 

 
 

Bu haber 611 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ
Bu haber 504 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR