Bugun...
Beyendikspor dayanamadı !
Tarih: 10-05-2015 09:20:00 + -Beyendikspor dayanamadı !

 
 

Edirne 2. Amatör Lig’de mücadele eden temsilcimiz Beyendikspor, 28 Nisan 2013 tarihinde  oynadýðý maçta sahasýnda 18 Kasým’a 3-2 maðlup oldu.

Saat 14.00’da Kemal Unakýtan Spor Tesisleri’nde baþlayan mücadeleye temsilcimiz hýzlý baþladý.  Maça etkili baþlayan ev sahibi Beynur’un yakladýðý pozisyonu deðerlendirmesiyle 1-0 öne geçti. Golden sonra ataklarýný sýklaþtýran temsilcimiz oyuna aðýrlýðýný koydu. Rakibine karþý etkili olan Beyendikspor, Coþkun’un ayaðýndan bulduðu golle farký ikiye çýkardý. 2. golden sonra toparlanan konuk ekip ilk yarýnýn son dakikalarýnda bulduðu fýrsatý gole çevirerek skoru 2-1’e getirdi ve ilk yarý bu skorla sona erdi.

 ÝKÝNCÝ YARI ÝÞLER DEÐÝÞTÝ

Maçýn ikinci yarýsýnda ise bambaþka bir tablo hakimdi. Etkili ataklar geliþtiren konuk ekip 18 Kasým maçýn 58. Dakikasýnda bulduðu golle eþitliði saðladý. Bu golün ardýndan ataklarýný sürdüren 18 Kasým takýmý maçýn 80’inci dakikasýnda bulduðu gol ile durumu 3-2’ye getirdi. Karþýlaþmada baþka gol olmayýnca maç bu skorla sona erdi.  

Bu maçýn arýndan ligde 3’te 3 yapan konuk ekip liderlik koltuðuna otururken, temsilcimiz 4 takýmlý ligde 3 puan ile 3. sýrada yer buldu.

Maçýn ardýndan futbolcularýn üzgün olduðu görüldü.  

Maçýn hakemleri ve takým kadrolarý þu þekilde:

Hakemler: Süleyman KarabýyýkUfuk ÞavlukSüleyman Paçaman

Beyendikspor: EmreHidayetÖzkanKaderAliBeynurKadirÝsmailErdoðanOktayCoþkun

18 Kasým: FerdiCüneytÝbrahimTugayOktayHarunMesutEgeSonerAbdullahBayram

Küçük Resim 

Küçük Resim 

Küçük Resim
Bu haber 458 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR