Bugun...
CHP Keşan için yeniden 'Mehmet Özcan' dedi
Tarih: 12-05-2015 13:57:00 + - 
CHP Keşan için yeniden 'Mehmet Özcan' dedi
 
 

30 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimlerde CHP'nin adayları belirlendi. Keşan Belediye Başkanlığı için mevcut başkan Mehmet Özcan, Enez Belediye Başkanlığı için mevcut başkan Ahmet Çayır, Edirne Belediye Başkanlığı için ise Recep Gürkan aday gösterildi.

Mehmet Özcan, yaptığı açıklamada, "10 Şubat pazartesi günü partide bir toplantı yapacağız. Resmi sonuç da o zaman bize ve partiye iletilmiş olur. Resmi açıklamayı da o zaman yaparız.Hepinizin bildiği bir takım haberler geldi.Parti Meclisi’nden onaylandıktan sonra resmi olarak adaylığım kesinleşmiş olacak. Resmi toplantıyı da ilçe başkanımızla görüştüm 10 Şubat 2014 Pazartesi günü saat 10.00’da yapacağız. Önümüzde bir dönem var. 3.Dönem beraber savaşacağız. Bu seçimi alacağız.Benim için önemli olan Cumhuriyet Halk Partisi’dir.

Partinin bütünlüğü için hepimiz çalışmalıyız. Hiç unutmayalım ki biz bir siyasi partinin içersindeyiz. Yöneten arkadaşlarımız da bir aile şirketi yönetmiyor.Bir siyasi parti yönetiyorlar.Hep o mantıkla bakacağız. '1 oy daha fazla nasıl alırız?' onun hesabına gideceğiz. Kol kola girip, bundan sonra çalışma zamanı. Hepimize hayırlı olsun." dedi.

 

DİĞER ADAYLAR NE DEDİ?

Ufuk Kanışkan: Cumhuriyet Halk Partisi’ nin emrinde ve hizmetinde olacağımım

9 Şubat Pazar günü yapılan Cumhuriyet Halk Partisi MYK ve ardından yapılan PM pek çok il , ilçe ile birlikte ilçemizde de

belediye başkan adayımız belirlenmiş ve konu kamu oyuna duyurulmuştur. Türkiye bugün 10 yılı aşkın süren

AKP iktidarının “ayrıştırma, kamplaştırma, ötekileştirme” siyaset anlayışının sonuçlarını yaşamakta, yoksulluk ve yolsuzlukla mücadele etmektedir.

Cumhuriyetimizin tüm kurum ve değerleri dönüştürülmeye çalışılmış ve yıpratılmıştır. Bu derin siyasi travmadan yegâne kurtuluş yerel seçimlerde Mustafa Kemal Atatürk’ün kurucusu ve ilk genel başkanı olduğu Cumhuriyet Halk Partisi dir. Seçimlere bu bilinciyle hazırlanmak zorundayız. Bu duygularla bu önemli göreve talip olan tüm aday adayı partililerimi aday adaylığı süresince Cumhuriyet Halk partisi ne yakışır olgunlukta yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor. Aday olan Belediye Başkanımız Mehmet Özcan'ı kutluyor, her zaman Cumhuriyet’in ve Cumhuriyet Halk Partisi’ nin emrinde ve hizmetinde olacağımı bütün kalbimle bir kez daha tekrarlıyorum.

Aday adaylığı süresinde birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarım, yol arkadaşlarıma, destek versin vermesin tüm partililerimize, emeği geçen herkese, bizlere ilgi ve sıcaklığını esirgemeyen Keşan halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Parti içinde yaşayacağımız bu süreçte kazanan Cumhuriyet Halk Partisi ve Keşan olmuştur."

 

Şenol Yalı: Partimin bir neferi olarak 
Bu haber 739 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR