Bugun...
Çok Amaçlý Pazaryeri Kompleksi’nin temel betonu için kurban kesildi
Tarih: 10-05-2015 09:13:00 + -CHP Aydýn Milletvekili ve Edirne’den Sorumlu Parti Müfettiþi Osman Aydýn, 5 Nisan 2013 Cuma Günü Keþan Belediyesi’ni ziyaret etti.

Saat 11.45 sýralarýnda Keþan Belediyesi’ne CHP Keþan Ýlçe Sekreteri Vedat Koyuncu, Örgütlenmeden Sorumlu Baþkan Yardýmcýsý Þenol Yalý ve Ýlçe Saymaný Feridun Tümer ile gelen Osman Aydýn, burada Keþan Belediye Baþkaný Op. Dr. Mehmet Özcan tarafýndan karþýlandý.

Özcan, Aydýn ve CHP Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret sonrasý, Çok Amaçlý Pazaryeri Kompleksi inþaat alanýna geçerek burada müteahhit firmanýn temel betonu atýmýna geçmesi nedeniyle alýnan kurbanýn kesim törenine katýldý.

Keþan’a ziyaretinin özel bir amaç içermediðini vurgulayan ve mutat bir ziyaret olduðunu aktaran Aydýn, “Bu bölgenin sorumlu milletvekiliyim. Parti ve örgüt ziyaretlerinde bulunuyorum. Bu ziyaretler çerçevesinde Keþan Belediyesi’ni de ziyaret ediyoruz. Baþkanýmýz Çok amaçlý Pazaryeri Kompleksi gibi çok önemli bir projeye imza atýyor. Bu projeden dolayý çok memnunuz ve kendisini tebrik ediyoruz. Keþan’da partimizin ziyaretinde de olumlu bir tablo ile karþýlaþtýk.” dedi.

Tüm partilerin Edirne’deki belediye baþkanlýklarýný kazanmak için mücadele verdiðine ancak CHP’nin Edirne’deki tüm belediyeleri almak için ciddi bir çalýþma yürüttüðüne vurgu yapan Osman Aydýn, “Sosyal demokrat çizgideki insanlarýn yönetimlere hakim olmalarýný istiyoruz. Vatandaþlarýmýza sosyal belediyeciliði anlatmamýz ve göstermemiz lazým. Biz bu konuda ve projeler bazýnda Edirne ve Keþan’da çok iddialýyýz, Türkiye’nin her yerinde iddialýyýz. Tüm siyasi partilerin iddialarý olaðan karþýlanmalý. CHP olarak mevzilerimizi býrakmak deðil, büyütmek ve çoðaltmak amacýndayýz.” þeklinde konuþtu.

Ziyaret sýrasýnda kurban kesmenin nedeni ile ilgili bilgi veren Keþan Belediye Baþkaný Op. Dr. Mehmet Özcan da þunlarý söyledi: “Geçen seferki attýðýmýz beton zemin betonuydu. Resmi ve büyük bir temel atma töreni yine yapacaðýz ama þimdi adettendir ilk demir üzerine gerçek beton temel atýmý nedeniyle buradayýz. Müteahhit firma ile konuþtuk ve kurban keserek kan akýtmak istedik. Hayýrlý olsun.”

Özcan, Aydýn ve CHP’li Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra pazaryeri inþaat alaný ile esnaf ziyaretleri gerçekleþtirdi.

 

 
 

Kaynak: Ayhan Gülver

Bu haber 238 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ
Bu haber 443 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR