Bugun...
Dinç: “İktidar belediyesi, 10 yıldır altyapı sorununu çözüme kavuşturamadı”
Tarih: 12-05-2015 06:40:00 + - 
Dinç: “İktidar belediyesi, 10 yıldır altyapı sorununu çözüme kavuşturamadı”
 
 

MHP’den Beyendik Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Murat Dinç, yaptığı açıklamada; yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Partimizin diğer partilere göre bir

adım önde olduğunu düşünüyorum”

Beyendik’te, siyasi partilerin yerel seçimlere hızlı bir şekilde girdiğini hatırlatarak, sözlerine başlayan Dinç, şunları söyledi: “Milliyetçi Hareket Partili biri olarak, aday adaylığımızı 6 ay önce açıkladık. Geçen bu süre zarfında partimizin yapmak istediği çalışmaları halkımızla paylaştık. Ve partimizin diğer partilere göre bir adım önde olduğunu düşünüyorum.”

“Beyendik, 10 yıldır iktidarın nimetlerinden yararlanamadı”

“Beyendik’te tespit ettiğin eksiklikler nedir?” şeklindeki soruya cevap veren Murat Dinç, sözlerine şöyle devam etti: “Beyendik, şu anda hak ettiği konumda değil. Beyendik olması gereken yerin çok gerisinde yer alıyor. Beldemizin alt yapı sorunu var. İşler vaziyette olan bir arıtma tesisimiz ve katı atık tesisimiz yok. Beyendik, 10 yıldır iktidar partisine mensup bir belediye başkanı tarafından yönetildi ancak, iktidarın nimetlerinden ne yazık ki, yararlanamadı. Partimizin belediyeyi alması durumunda, arıtma tesisini ve katı atık tesisini beldemize kazandıracağız. Katı atık tesisiyle birlikte, Beyendik’e yakışmayan çöplük alanını ortadan kaldıracağız.”

“İktidar belediyesi, 10 yıldır alt

yapı sorununu çözüme kavuşturamadı”

Keşan’ın bir çok köyünün alt yapı sorununun çözüme kavuştuğunu ancak belediye konumunda olan Beyendik’in halen alt yapı sorununun devam ettiğini aktaran Dinç, şunları söyledi: “İktidar belediyesinin 10 yıldır alt yapı sorununu çözüme kavuşturamaması, belediyeciliği bilmediğinin bir göstergesidir. Bu sorunu en iyi ve hızlı şekilde çözecek ekip, Milliyetçi Hareket Partisi’dir.”

“MHP’nin Beyendik’ten aday adayı

çıkarması AKP’yi bocalama sürecine sokmuştur”

“MHP olarak, geçmiş seçimlerde Beyendik’ten aday çıkarmadınız. Ancak, bu seçimlerde aday çıkartıyorsunuz. Peki, AK Parti’nin Beyendik’te seçimlerle ilgili herhangi bir endişesi sizce oldu mu?” şeklindeki soruya cevap veren Murat Dinç, sözlerini şöyle tamamladı: “MHP’nin Beyendik’ten aday adayı çıkarması AKP’yi bocalama sürecine sokmuştur. Diğer partilerin bizim üzerimizden siyaset yapmasını doğru bulmuyorum. Beyendik’te söz sahibi parti Milliyetçi Hareket Partisi olmalı. Beyendik Belediye Başkanı Nuran Uslu, 10 yıldır iktidar olan bir partiden aday adayı olup-olmayacağı konusunda düşünüyorsa, seçimlere ne kadar endişeli şekilde baktığının bir göstergesidir. Sayın Uslu kendisine güveniyorsa, seçimlerde aday olarak, karşımıza çıksın. Beyendik’i geleceğe hazırlayacak ekip, Milliyetçi Hareket Partisi bünyesindedir.”    

 
Bu haber 542 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR