Bugun...
DP Beyendik Başkan Adayı Cemil Gülver'den son çağrı; Yanlış yapmayın
Tarih: 12-05-2015 14:34:00 + - 
DP Beyendik Başkan Adayı Cemil Gülver'den son çağrı; Yanlış yapmayın
 
 

Demokrat Parti (DP) Beyendik Belediye Başkan Adayı Cemil Gülver, Yenimahalle’de yaptığı seçim konuşmasında partililere çok önemli uyarılarda bulundu.

Geçen üç dönem seçmenin ehil olmayan adaylara oy vererek Beyendik'e yazık ettiklerini ifade eden Gülver, “Gelin bu kez de yanlış yapmayın!..Demokrat Parti’yi bağrınıza basın. Oyunuzu bana verin” diye seslendi.

....

Dönemin iktidar partisi olan ANAVATAN Partisi’nde 1989-1999 yılları arasında Beyendik Belediye Başkanlığı görevlerini yürüten Cemil Gülver, insanların yürümekte zorluk çektiği çamurlu yolları asfalt ile kapladığını, döneminde bir ilk olan sağlık ocağını hizmete sunduğunu, mevcut düğün salonuna ek yaparak kapasitesini iki katına çıkardığını ifade etti. Konuşmasında otomatik telefon santralini de hizmete sunduklarına dikkat çeken Gülver, ‘Emek işçisi olan çiftçilerimiz için kooperatif kurduk. Manda Dere’ye sulama göleti yaptık. Yenimahalle’ye iş merkezi inşa ettik. Yeni belediye otobüslerini hizmete aldık.” diye konuştu.

...

Şu anki içme ve sulama göletinin projelerini kendisinin başlattığını hatırlatan Gülver, daha sonraki belediye başkanlığı döneminde de tamamlandığını kaydetti.

Beyendik Belediyesi’ne 30 yıl hizmet verdiğini de hatırlatan Gülver, sözlerini şöyle sürdürdü:

“25 yaşında Beyendik Belediyesi’ne girdim ve 30 yıl hizmet ettim. O vakitler böyle sorunlar var  mıydı? Hiçbir sorun yoktu!.. Belediyemiz tıkır tıkır gidiyordu. 30 Mart’ta sakın aldanmayın. Sandık başına gittiğinizde elinizi vicdanınıza koyun. Sakın yanlış yapmayın. Üç kez oldu yanlış yapıyorsunuz. Beyendik’e yazık ediyorsunuz. Bu sefer akıllanın. Değerli arkadaşlarım Beyendik’i düze çıkarmak için sizden beş yıllık bir dönem istiyorum.”

....

PARTİLİLERDEN GÜLVER’E GÜVEN OYU: “HAZIRIZ”

“30 Mart’ta Beyendik’i kurtarmaya hazır mısınız?” diye soran Gülver’e partililer, üç kez, “Hazırız” diye karşılık verdi. Bunun üzerine Gülver de, sözlerini şöyle tamamladı:

“Gazanız mübarek olsun. Beyendik kurtulacak. 30 Mart’ta gelin oylarınızı bana verin. Beyendik’i kurtarayım. Bakınız, 5 sene çok çabuk geçiyor. Sonra pişman olursunuz. İş işten geçmesin. Şu gördüğünüz gençlerden Muhammed’i soluma Murat’ı da sağıma oturtacağım. Onları yetiştireceğim. Sonra da siyaseti bırakacağım.” 

((NOT: Youtubbe yasağı kalktıktan sonra aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.))

 
HABER VİDEOSUBu haber 428 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR