Bugun...
Emekli imam annesinin mezarý baþýnda intihar etti
Tarih: 10-05-2015 06:26:00 + -


Emekli imam Fikri Akgül(57), 12 Temmuz 2012 tarihinde annesinin mezarý baþýnda bileklerini ve boðazýný keserek intihar etti.

 

Emekli imam Fikri Akgül(57), 12 Temmuz 2012 tarihinde annesinin mezarý baþýnda bileklerini ve boðazýný keserek intihar etti.

Olay, saat 09.00 sýralarýnda meydana geldi. Keþan’da, Cumhuriyet Mahallesi Özer Sokak No 16 adresinde ikamet eden evli ve 4 çocuk babasý 57 yaþýndaki Akgül, sabah namazýný kýldýktan sonra kimseye haber vermeden 22 FR 209 plakalý otomobiliyle annesi Hayriye Akgül’ün mezarýnýn bulunduðu Beyendik Beldesi Mezarlýðý’na geldi. Otomobili park ettikten sonra ön konsol üzerine kimliðini ve bir adet mektup býrakan Fikri Akgül, daha sonra araçtan inerek annesinin mezarý baþýna gitti. Akgül, burada cebinden çýkardýðý çakýyla önce bileklerini daha sonra ise boðazýný kesti. Fikri Akgül’ün uzun süre eve gelmemesinden þüphelenen ailesi ise durumu eniþtesi Hüseyin Erbil’e bildirdi. Erbil bunun üzerine gittiði mezarlýkta Akgül’ü kanlar içerisinde yerde yatarken buldu. Olay yerine çaðrýlan saðlýk ekipleri ise Fikri Akgül’ün hayatýný kaybettiðini belirledi. Akgül’ün cesedi, Cumhuriyet savcýsý ve jandarmanýn yaptýðý incelemenin ardýndan kesin ölüm sebebinin belirlenmesi amacýyla Ýstanbul Adli Týp Kurumu’na gönderildi. Olay yerine gelen Akgül’ün yakýnlarý ise gözyaþlarýna boðuldu. Keþan’a baðlý Ýzzetiye Köyü’nde uzun süre imamlýk yapan daha sonra ise emekliye ayrýlan Fikri Akgül’ün son günlerde psikolojik sorunlar yaþadýðý, otomobiline býraktýðý mektupta da ölümünden kimsenin sorumlu olmadýðýný yazdýðý öðrenildi.

Jandarmanýn olayla ilgili baþlattýðý soruþturma sürüyor.

 
 

Kaynak: Ayhan Gülver

Bu haber 566 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER VEFAT HABERİ HABERLERİ
Bu haber 447 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR