Bugun...
Ercan Katmaz'ın sağlığı iyiye gidiyor
Tarih: 10-05-2015 09:04:00 + -Beyendik Aydoðan Mahallesi sakinlerinden olup yýllardýr Ýstanbul Esenler'de yaþamakta olan Ýbrahim Katmaz'ýn oðlu Ercan Katmaz geçirdiði bir dizi ameliyattan sonra iyileþme sürecine girdi.

Amerikan Hastanesi'nde bir süre önce kalp rahatsýzlýðý nedeniyle ameliyat olan ve ardýndan midesinden de bir operasyon geçiren Ercan Katmaz, iki haftadýr normal odada tedavisine devam ediliyor.

Ahmet Küçük (fotoðrafta soldaki) ile birlikte Amerikan Hastanesi'ndeki odasýnda ziyaret ettiðimiz Ercan Katmaz, saðlýðýnýn iyiye gittiðini ifade etti.

Küçük Resim

Babasý Ýbrahim Katmaz (saðdaki),  Kalp ve Damar Cerrahý Prof. Dr. Tufan Paker'in baþarýlý ameliyatlar gerçekleþtirdiðini belirterek, "Tüm hastane personeline yürekten teþekkür ediyorum. Hastamýzla yakýndan ilgileniyorlar" dedi.

Ýbrahim Katmaz'ýn 3 çocuðundan en büyüðü olan Ercan Katmaz, Yapý Kredi Bankasý'nda çalýþýyor. Ercan, Balýkesir'den evli ve 2 çocuk babasý.

 

Beyendik.com Genel Yayýn Yönetmeni Ferat Gülver, Ercan Katmaz'a geçmiþ olsun dileklerini ileterek, "Haydi bir an önce iyileþ de Keþan'a köfte yemeðe gidelim" diyerek espri yaptý. Ercan da, "Ýnþallah... Giderken arabayý ben süreceðim" diyerek tebessüm etti. 

 
 

Bu haber 1270 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
Bu haber 404 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR