Bugun...
Ferat Gülver AK Parti Keşan Belediye Başkan Aday Adayı
Tarih: 12-05-2015 06:56:00 + - 
Ferat Gülver AK Parti Keşan Belediye Başkan Aday Adayı
 
 

Gazeteci Ferat Gülver, Keşanspor Düğün Salonu’nda düzenlenen görkemli bir törenle AK Parti’den Keşan Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

Saat 14.00’te başlayan toplantıya, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hakan Çevikel, Beyendik Belediye Başkanı Nuran Uslu, AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylarım Mustafa Mercan ile Selahattin Vardar, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Hakan Çevikel, amaçlarının Keşan’ın kazanması olduğunu belirterek, “Biz bu millete hizmet etmek istiyoruz.  Yerel yönetimin artık değişmesi gerektiğine inandığımızın defalarca ifade ettik Bu yolda her gün büyüyerek ve güçlenerek devam ediyoruz.” dedi.

 

BU GÜZEL İLÇEYİ, HERKESİN YAŞAMAKTAN MUTLU OLDUĞU BİR KENT HALİNE GETİRMEK İÇİN EL ELE ÇALIŞALIM

Daha sonra ise kürsüye Ferat Gülver geldi. Sözlerine, “Ait olmaktan büyük keyif aldığım, doğasını, denizini sevdiğim, havasını kokladığım, suyundan içtiğim, okuyup yaşamımı şekillendirdiğim, çocuklarımı okuttuğum, ve en önemlisi dostluğu görüp yaşadığım Keşanımızahizmet etmek amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde, AK Parti’den, Keşan Belediye Başkanlığına Aday Adaylığımı açıklamaktan büyük mutluluk duyuyorum.” diye başlayan Gülver, “Gelin, bu güzel ilçeyi, herkesin yaşamaktan mutlu olduğu bir kent haline getirmek için el ele çalışalım, bunu yapabilmek için beraberce fikirler üretelim ve beraberce hayata geçirelim. Gelişen Türkiye’nin tüm avantaj ve

imkanlarını, Keşanımıza kazandırarak geleceğimizi şekillendirelim. Keşan için hedeflediğimiz tüm projeleri daha sonraki toplantılarımızda

tek tek açıklayacağım.

Ancak bir şey söylemek isterim; birilerinin ustalık dönemine bıraktığı ‘Şehir merkezi’ projesini biz, çıraklık döneminde gerçekleştireceğiz. Neden böyle konuşuyorum? Gerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden gerekse son olarak görev yaptığım Bağcılar Belediyesi’nde mimar-mühendis arkadaşlardanbüyük destek aldım. Onlara Keşan’ın problemlerinianlattım ve bana ilaç olarak salonda sergilenen projeleri önerdiler ve hazırladılar.”

 PROJELER

Ferat Gülver, konuşmasının devamında ise “Amfitiyatro projesi ve şehir meydanı, eski cezaevi yerine kültür merkezi, Kentsel dönüşüm, sıra evler ve şehir parkı, Mecidiye Sahili turizmi, doğalgaz, otopark, trafik sorunu ve çözümü” başlıkları altında projelerini sıraladı.

İKTİDARIN DESTEĞİNE GÜVENİYORUZ
 Her defasında Keşan’ı çok sevdiğini ifade eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a ve yine Keşan’ı çok seven ve Keşan’ı mutlaka kazanmalarını isteyen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun desteğinegüvendiklerini dile getiren Gülver, “Çok değerli İl ve İlçe teşkilatımıza güveniyoruz, kadın Kollarımızın gayretli çalışmalarını hepimiz gözlemliyoruz. Şunu samimiyetimle söylüyorum; kadınların elinin değdiği yerde başarı mutlaka geliyor. Yine gençlerimizin, Gençlik Kollarımızın Keşan’ın gelece
Bu haber 554 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR