Bugun...
Gürkan Taþçý ve Fatih Karaca 'yemin etti'
Tarih: 10-05-2015 06:58:00 + -Hikmet-Gülbahar Taþçý çiftinin oðullarý Gürkan Taþçý ile Salih-Sebahat Karaca çiftinin oðullarý Fatih Karaca, 12 Aðustos'ta Beyendik'ten beraber uðurlanmýþ Ankara'daki birliklerine teslim olmuþlardý. Mamak Muhabere Elektronik Bilgi Sistemler Okulu ve Eðitim Merkezi Komutanlýðý 2. Tabur 2. Bölük'de kýsa dönem askerlik yapan Gürkan Taþçý'nýn 31 Aðustos Cuma günü yemin merasimleri yapýldý. Asker Taþçýnýn merasimine anne ve babasýyla birlikte Beyendik Belediye Baþkaný Nuran Uslu da katýldý.

Küçük Resim

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarý Keman Bölümü'nden mezun olan Gürkan yine T.Ü. Eðitim Fakültesi'nde yüksek lisans yapmýþtý. Asker Gürkan, usta birliðine Çankaya'daki KARA KUVVETLERÝ KOMUTANLIÐI - BANDO VE ARMONÝ MIZIKASI KOMUTANLIÐI'nda devam edecek.

Polatlý ilçesinde uzun dönem askerlik yapmakta olan Fatih Karaca'da yemin töreninin ardýndan Bakanlýklar'daki K.K.K.'da usta birliði görevine devam edecek. Matematik öðretmeni olan asker Fatih'in, branþý ile ilgili görev yapacaðý öðrenildi.

Fatih ve Gürkan Keþan Otogarý'ndan yakýnlarý ve arkadaþlarý tarafýndan 12 Aðustos tarihinde uðurlanmýþtý. Fotoðrafta; Uður Taþçý, Fatih Karaca, Gökhan Üzüm ve Gürkan Taþçý görülüyor.

Küçük Resim

 
 

Bu haber 511 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLERBu haber 532 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR