Bugun...
İsmail Kurt'un yer aldı liste görevi aldı
Tarih: 12-05-2015 13:39:00 + - 
İsmail Kurt'un yer aldı liste görevi aldı
 
 

Keşan Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası’nın olağan genel kurul toplantısı, 12 Ocak 2013 Pazar günü, gerçekleştirildi.

Saat 10.00 sıralarında Köşk Düğün Salonu’nda başlayan 329 üyenin oy kullandığını genel kurul toplantısı, Divan Heyeti’nin oluşturulmasıyla başladı.

Başkan adaylarının ve bazı üyelerin birlikte sunduğu öneri ile Divan Başkanlığına Ali Kılıç, Başkan Vekilliğine Mehmet Başoğlu, Katip Üyeliklere Ali Uyar, Hasan Kuzakçı ve Ahmet Şahin seçildi.

Toplantı Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Divan Heyeti’ne tutanakları imzalama yetkisi verilmesiyle devam etti.

Daha sonra Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Raporu ve bilanço, gelir ve gider hesaplarının okunmasına geçildi.

Raporlar ve hesaplar, Oda’nın Genel Sekreteri Bahadır Yalnız tarafından okunurken, yapılan oylama sonucunda oy birliği ile kabul edildi.

Yönetim ve Denetim kurullarının ayrı ayrı ibra edilmesi ile devam eden toplantıda, yeni dönem çalışma programı ile bu program içerisinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları ve tahmini bütçe görüşüldü.

Yapılan görüşmelerde, 4 yıllık yeni görev süresini kapsayan 2014 yılındaki tahmini gelir 110 bin 200 TL, 2015 yılındaki tahmini gelir 121 bin 220 TL, 2016 yılındaki gelir 133 bin 342 TL, 2017 yılındaki tahmini gelir ise 146 bin 676 TL olarak açıklandı. Aylık ücretlerin, huzur haklarının, yolluk ve konaklama ücretlerinin tespit edildi.

Öte yandan, devam eden genel kurula, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız, bazı Belediye Meclis üyeleri, AK Parti Keşan Belediye Başkan Adayı Mustafa Mercan, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hakan Çevikel ve bazı Yönetim Kurulu üyeleri, Saadet Partisi Keşan Belediye Başkan Adayı Ali Zontul, KTSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile bazı Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri, Edirne genelindeki bazı esnaf odalarının başkanları ile temsilcileri, “Hayırlı olsun” ziyaretlerinde bulundu. Emniyet Müdürü Yıldız, 3 başkan adayına da başarılar dilerken, seçimden dostluk çıkması temennisinde bulunarak, Emniyet olarak esnafların yanında olduklarını belirtti.

DİLEK VE TEMENNİLER

Daha sonra dilek ve temenniler bölümüne geçildi.

İlk olarak Sarı Liste lideri Volkan Bakırcı söz aldı.

BAKIRCI: MÜCADELEMİZ KEŞANLI ESNAFI AYAĞA KALDIRMAKTIR

Seçimlerde 3 listenin yarışacağını belirten Bakırcı, “Daha önce seçilmiş ve görev yapmış iki arkadaşıma alternatif olarak Sarı Liste ile yola çıktık. Keşan pazaryerini toparlamaya ve düzene sokmaya adayız. Bu pazaryerinin bir ihtiyacı. Dışarıdan gelen pazarcı arkadaşlar çok fazla. Ben ve ekibim Belediye Başkanımız Desteği ile bunların önüne geçeceğiz. Hiçbir adaletsizlik olmayacağına söz veriyorum. Bizim mücadelemiz Keşanlı esnafı ayağa kaldırmaktır. Bizi seçmeniz halinde adaletsizlik, ha
Bu haber 512 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR