Bugun...
İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN 8 PERSONELİ İZMİR’DE EĞİTİM ALDI
Tarih: 18-01-2016 23:04:00 + -İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN 8 PERSONELİ İZMİR’DE EĞİTİM ALDI

Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürü Yasin Paçaman,  4-15 Ocak 2016 tarihleri arasında İzmir Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda 8 personel ile eğitime katıldıklarını bildirdi.               Eğitimin; temel yangın, trafik kazalarına müdahale, yangın yeri inceleme ve arama kurtarma konularını içerdiğini söyleyen Paçaman, ileri düzey eğitimleri, yapılan girişimler sonucu ücretsiz olarak aldıklarını bildirdi.

                İzmir Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nın Türkiye’nin en önemli itfaiye teşkilatlarından biri olduğunu söyleyen Yasin Paçaman, eğitimin amacına ulaştığına değinerek, değerli eğitmenlerden çağın getirdiği teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni müdahale teknik ve yöntemlerini aldıklarını bildirdi. İtfaiyeciliğin sürekli gelişen ve yenilenen bir meslek olduğuna değinen Paçaman, aldıkları eğitimleri tüm personele aktararak eğitimlerini sürdüreceklerini bildirdi.

                Keşan Belediyesi İtfaiye personelinin Keşan halkına hizmet vermek için büyük çaba sarf ettiğini bildiren Yasin Paçaman, “Halkımızın şunu bilmesini isteriz ki Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü onların en zor anlarında yanlarında olmaya devam edecektir.” dedi.

 
Bu haber 909 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR