Bugun...
Kanýþkan: Aday adayý çokluðu bizim partimizin zenginliðidir
Tarih: 10-05-2015 07:58:00 + -CHP Keþan Ýlçe Baþkaný Ufuk Kanýþkan, gündemlerinde seçim olduðunu ancak aday konusunun bulunmadýðýný söyledi.
Geçen Cumartesi günü Edirne’de yapýlan CHP Ýl Danýþma Kurulu toplantýsý hakkýnda dün basýna bilgi veren Kanýþkan, toplantýnýn her ay düzenli bir þekilde yapýldýðýný söyledi ve önümüzdeki yerel seçimlerle ilgili deðerlendirmelerde bulundu.
Toplantýya Belediye Baþkaný Mehmet Özcan ile birlikte katýldýðýný kaydeden Ufuk Kanýþkan 21 Kasým 2012 Çarþamba günü Ýpsala’da Edirne CHP Ýl Baþkanlýðý tarafýndan Çeltik Mitingi düzenleneceði bilgisini verdi.
Sözlerini “Seçimlere bugün yapýlacakmýþ gibi hazýrlanýyoruz.” þeklinde sürdüren Kanýþkan; halkýn her seçim dönemi öncesi kimin belediye baþkan aday adayý ve baþkan adayý olacaðýný merak ettiðini, bunun da partileri adýna normal olduðunu ifade etti.

 

"ANKET BEYENDÝK'TE YAPILSAYDI"

Bazý internet sitelerinde yer alan anket sonuçlarý ile ilgili bir soru üzerine bu konudaki düþüncelerini de açýklayan Ufuk Kanýþkan; bahse konu kamuoyu araþtýrmasýnýn bir yýlý aþkýn süredir kendisini yenilemeyen bir internet sitesinde yapýldýðýný bu nedenle inandýrýcýlýðýnýn olamayacaðýný söyledi ve söz konusu anketin sadece Beðendik için yapýlmasýnýn daha iyi olacaðý tavsiyesinde bulundu.

Açýklamasýnýn devamýnda aday adayý olacak tüm CHP’lilerin yapacaklarý çalýþmalarýn yine CHP için olduðunu da ifade eden Kanýþkan, “Aday adayý çokluðu bizim partimizin zenginliðidir. Her seçimde böyle olmaktadýr. Aday adaylarýnýn yapacaklarý açýklamalar bir sýkýntý yaratýrsa konuya el koyarýz. Partimizin Keþan’daki yönetimini kaptýrmayacaðýz; CHP’li olmayan yerleri kazanacaðýz. Bir olacaðýz, diri olacaðýz. Seçimi her yerde kazanacaðýz.” dedi.
Ufuk Kanýþkan’ýn Ýlçe Baþkanlýðý binasýnda yaptýðý ve saat 13.00 sýralarýnda baþlayan açýklamasýna Ýlçe Sekreteri Vedat Koyuncu ve parti üyesi Bilal Ergeç de katýldý.

 
 

Bu haber 238 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ
Bu haber 461 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR