Bugun...
Keþan Ak Parti'de Müezzinoðlu'nun açýklamasý konuþuluyor
Tarih: 10-05-2015 08:18:00 + - AK Parti Edirne Milletvekili Müezzinoðlu, “Ýlçede her þey var sadece helvayý yapamýyoruz.Onu da Helvacýoðlu ile  çözeceðiz" demiþ.  Mesleði helvacýlýk olan Salih Arslan bir yýlý aþkýn bir süredir “Helvayý ben yaparým.” deyip duruyor.

HELVAYI KÝM YAPAR?

KONSÝAD toplantýsý için Keþan’a gelen AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoðlu, “Keþan’ýn geleceði için atýlacak adýmlar sadece siyasilerin olmamalýdýr.” derken sivil toplum örgütleri ve halkýn da taþýn altýna elini koymasýný istemiþ.

 

Foto: KTSO Baþkaný Mustafa Helvacýoðlu (solda) CHP Ýlçe Baþkanlýðýný ziyarette görülüyor.

Bu konuþmasýnýn devamýnda ise “Ýlçede her þey var sadece helvayý yapamýyoruz.” demiþ ve onu da KTSO Baþkaný Mustafa Helvacýoðlu’nun çözeceðini belirtmiþ. Doðru mu yapmýþ? Tartýþýlýr. Mesleði helvacýlýk olan Salih Arslan bir yýlý aþkýn bir süredir “Helvayý ben yaparým.” deyip duruyor.

Ayrýca son günlerde adý sýkça konuþulan; Mustafa Mercan var. Muzaffer Güven, Fatma Aksal, Ahmet Altýn, Ferat Gülver, Osman Baþak, Nuran Uslu, aklýma ilk gelen isimler.

Þimdi bu isimler AK Parti Keþan Belediye Baþkaný adaylýðýndan yani yarýþtan çekilecekler mi?Sayýn Müezzinoðlu, baþka bir zaman Keþan’a geldiðinde yanýnda Okul Müdürü Ahmet Altýn olursa ve de milletvekilimiz “Bu müdürlük koltuðunu dolduruyorsun daha baþka koltuklara da layýksýn” derse ne anlayacaðýz? Saðlýcakla kalýn… 

Erkan Asilkan

GÜVEN Keþan

 

 
 

Bu haber 215 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ
Bu haber 442 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR