Bugun...
Keþan Gençlik 2-0 öne geçtiði maçý, 3-2 kaybetti
Tarih: 10-05-2015 04:08:00 + -


Keþan Gençlik: 2 Bornova Anadolu Lisesi: 3

Türkiye Aroma Erkekler Voleybol 2.Lig A Grubu’nda mücadele eden Keþan Gençlik ve Spor Kulübü,   geçtiðimiz Pazar günü kendi sahasýnda Bornova Anadolu Lisesi karþýsýnda 2-0 önde götürdüðü karþýlaþmadan 3-2 maðlup ayrýldý. 
Saat 14.00’te Keþan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda baþlayan ve baþhakemliðini Hasan Öztürk, Baþhakem Yardýmcýlýðýný Ahmet Kalay, Skor Hakemliðini Serkan Yavuz, Yazý HakemliðiniGüray Ece, çizgi hakemliklerini Aytaç Kýran ve H.Kaan Taþkýn’ýn yaptýðý karþýlaþmaya Keþan Gençlik takýmý; Mahir, MuratBoraTahaSenad (TolgahanEnis ve Libero Görkem tertibi ile çýkarken, Bornova Anadolu Lisesi takýmý da HakanMehmet (Hasan), Canberk (Görkem), Mehmet UðurUfukBatuhan ve Libero Cenk tertibi ile çýktý.
Karþýlaþmanýn ilk seti, Keþan Gençlik’in üstünlüðü ile geçti. 28 dakika süren seti, Keþan Gençlik 25-22 kazanarak, 1-0 öne geçti. 
Karþýlaþmanýn ikinci setini de Keþan Gençlik 26-24 kazandý. 3.sette yine iyi baþlayan Bornova Anadolu Lisesi Keþan Gençlik’in ilerleyen dakikalarda oyuna ortak olma isteðine raðmen açtýðý farkla 25 dakika süren bu seti 25-18 kazanarak durumu 2-1 ‘e getirdi.
4.sete yine iyi baþlayan Bornova Anadolu Lisesi, bu seti de 25-17 kazanarak maçý 2-0’dan te-break setine getirdi.
Uzatma setinde bir ara Bornova Anadolu Lisesi durumu 6-1 getirmesine raðmen Keþan Gençlik durumu 6-6 yaptý. Çekiþmeli geçen maçýn T-Break Setini, Bornova Anadolu Lisesi, 15-13 kazanarak, durumu 3-2’ye getirdi ve maçtan galip ayrýldý. 
Çekiþmeli ve heyecanlý geçen bu karþýlaþmayý Keþan Gençlik yönetim kurulu üyeleri, Keþanspor Baþkaný Sadi Kuru ve yaklaþýk 500 voleybolsever izledi.

 
 

Kaynak: Volkan Gazetesi

Bu haber 579 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ
Bu haber 609 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR