Bugun...
Keþan gençlik esti geçti
Tarih: 10-05-2015 03:22:00 + -


Türkiye Voleybol Aroma 2. Lig Erkek A Grubu'nda mücadele eden Keþan Gençlik, Ýstanbul Es Spor'u 3-1 yendi.

Türkiye Voleybol Aroma 2. Lig Erkek A Grubu'nda mücadele eden Keþan Gençlik, geçen çarþamba günü oynadýðý maçta Ýstanbul Es Spor'u 3-1 yendi.

Keþan Belediyesi Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleþtirilen ve saat 17.00'de baþlayan karþýlaþmayý; Keþan Gençlik Yönetim Kurulu Baþkan Yardýmcýsý Sadun Ýrcan, Yönetim Kurulu üyeleri Harun Akkaya, Sadi Özkul ile eski baþkanlar Kubilay Alkan ve Feyzullah Koçak, Keþanspor Kulübü Yönetim Kurulu Baþkaný Baþkaný Sadi Kuru ve Anafartalarspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri; Erol Öngün ile Ramazan Çayýr ile az sayýda taraftar seyretti. Seyircilere Balcý Fýrýný tarafýndan ücretsiz kandil simidi de daðýtýldý.

Baþ hakem Sevda Güler, Yardýmcý Hakem Nazan Kahraman Akgün, Skorboard Hakemi Serkan Yavuz, Sayý  Hakemi Güray Ece ve Çizgi hakemleri  Gökhan Kayaardý ve Hacý Kaan Taþkýn'ýn yönettiði karþýlaþmaya;  Keþan Gençlik, Bora, Mahir, Murat, Ali, (Enis), Senad, Taha, liberolar Tolgahan ve Görkem tertibiyle çýktý. Konuk Ýstanbul Es Spor ise Yiðit, Erdem, Uður, Berat, Ahmet, Melih ve libero Onur’dan kurulu kadrosuyla mücadele etti. 
Karþýlaþmanýn ilk setini Keþan Gençlik  25-16 kazanarak öne geçerken, Ýstanbul Es Spor 2. seti 25 – 23 kazanmasýný bildi ve durumu 1-1 yaptý. 
3. sette toparlanan Keþan Gençlik, bu seti 25 – 21 ve 4. seti de 25 - 22 kazanarak maçtan 3-1 galip ayrýldý.       

 
 

Bu haber 591 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ
Bu haber 627 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR