Bugun...
Keşan Kent Ormanı Cennettepe açıldı
Tarih: 12-05-2015 05:43:00 + - 
Keşan Kent Ormanı Cennettepe açıldı
 
 

Keşan Belediyesi’nin Orman Genel Müdürlüğü’nden 49 yıllığına kiraladığı ve 80 dönümlük bir alan olan Kent Ormanı (Cennettepe)’nin açılışı 5 Temmuz 2013 Cuma günü gerçekleştirildi.

Saat 15.30’da gerçekleþen açılış törenine Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Sanatçı Adnan Şenses, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, CHP Keşan İlçe Başkanı Ufuk Kanışkan,Belediye Meclis Üyeleri ile kalabalık bir vatandaş topluluğu ile İşletme Sahibi Suat Bekyar, Futbol Antrenörü Bahri Kaya katıldı.

Açılıştan önce Orkestranın çaldığı “Neden Saçların Beyazlamış” adlı parçayı Adnan Şenses’in seslendirmesi duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

Bu parçanın ardından Şenses, gözyaşlarına hakim olamadı.

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Adnan Şenses’i Keşan’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek kendisine Keşan Belediyesi’nin bölgeyi tanıtan materyallerden oluşan bir hediye çantası verdi.

Daha sonra, Cennettepe’nin açılış törenine geçildi.

Açılıştan önce konuşan Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, burada yaptığı konuşmada burasının oluşumu için 6 yıldan bu yana uğraş verdiklerini belirterek “Bu uğraşın sonunda böyle güzel bir mekanı daha Keşan’a kazandırmanın onurunu gururunu yaşıyoruz. Yapılan ihaleyle de işletmeciliğine güvendiğimiz Suat Bekyar’ın burasının işletmesini alması bizleri mutlu etti. Kendisine hayırlı işler bol kazançlar diliyorum” dedi.

Bekyar’da bu alanın Keşan’a kazandırılmasında emeği geçen Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’a teşekkür ederek “Bu alanı Keşanlıların hizmetine açmış bulunmaktayýz. Alanımızda, Sabah Kahvaltısı da vereceğiz.Ayrıca Çocuk Parkı ve çocuklarımızın hizmetinde olacak Midilli atlarımız da bulunuyor. Halkımızın Cennettepe’ye gerekli ilgi ve alakayı göstereceğine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Adnan Şenses’te Keşan’a böyle bir alanı kazandıran başta Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan olmak üzere Suat Bekyar’a teşekkür etti ve hayırlı işler diledi.

Daha sonra Cennettepe’nin açılışını simgeleyen kurdela Özcan, Bekyar, Şenses, Helvacıoğlu ve Kanışkan tarafından kesilerek açılışı gerçekleştirildi.

Ardından Bekyar tarafından konuklara park gezdirilerek bilgi verildi.

 

 
 

Bu haber 1115 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLAR
Bu haber 901 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR