Bugun...
Keşan Yeni Adliye Sarayı'nda mesai başladı
Tarih: 12-05-2015 16:15:00 Güncelleme: 30-06-2015 18:02:00 + -


Adliye ve Keşan İcra Müdürlüğü, yeni yerlerinde ilk mesaisini yaptı.

Keşan Yeni Adliye Sarayı'nda mesai başladı

Yapımı tamamlanan Keşan Adalet Sarayı’na taşınan Adliye ve Keşan İcra Müdürlüğü, dün yeni yerlerinde ilk mesaisini yaptı.

Temeli, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak’ın da katılımıyla, 10 Nisan 2014 tarihinde atılan ev bir süre önce yapımı tamamlanan Keşan Adalet Sarayı dün itibarıyla hizmete girdi. Adliye’nin yanı sıra, bir süredir Dinçman İş Merkezi’nde faaliyet gösteren Keşan İcra Müdürlüğü de, Keşan Adalet Sarayı’nın giriş katında hizmet vermeye başladı.

Hükümet Konağı’nda boşalan odalar, ihtiyacı olan kurumlara verilecek

Öte yandan Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından boşaltılan Hükümet Konağı’nın 1. Ve 2. Katının ise hangi kurumlara verileceği yönünde Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı tarafından toplantı düzenleneceği öğrenildi.  Öncelikli olarak Keşan Tapu Müdürlüğü başta olmak üzere ciddi ihtiyacı bulunan kurumlara verilmesi planlanan odaların, birçok kurumun ihtiyacını karşılayacağı bildirildi.  Tüm kurum müdürlerinin katılacağı toplantının, Cumhuriyet Başsavcılığı’nın binayı resmen Keşan Kaymakamlığı’na teslim etmesinin ardından yapılacağı kaydedildi.
Bu haber 2317 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR