Bugun...
LYS'de Beyendik'i gururlandıran başarılı gençlerimiz
Tarih: 12-05-2015 05:48:00 + - 
LYS'de Beyendik'i gururlandıran başarılı gençlerimiz
 
 

Ayşe Tuğçe Kırmaz (Mustafa Kırmaz - Sevdiye (Kurt) Kırmaz'ın kızı) Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni kazandı.

Hasan Kırmaz (Davut - Fatma Kırmaz'ın oğlu) Tekirdağ Fen Lisesi mezunu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni kazandı.

Büþra Sevim ( Ertan Sevim- Nazmiye (Uslu) Sevim'in kızı) ; Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazandı. Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi mezunu olan Büşra geçen yılki sınavlarda arzu ettiği yere giremediği için dersaneye giderek LYS'ye hazırlandı.

Can Tufan Küçük (Remzi Küçük - Zehra (Semerci) Küçük'ün oğlu); Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği'ni kazandı. Keşan Anadolu Lisesi mezunu olan Can, geçen yılki sınavlarda arzu ettiği yere giremediği için dersaneye giderek LYS'ye hazırlandı.

Buse Geçgel (İrfan Geçgel - Münevver (Kırmaz) Geçgel'in kızı) Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazandı.  Başakşehir Çınar Koleji'nden mezun olan Buse, geçen yıl girdiği sınavlarda hayali olan Tıp Fakültesini kazanamadığı için bir yıl daha dersaneye giderek LYS'ye hazırlandı ve hayalini gerçekleştirdi.  

Küçük Resim

(Not; Ulaşamadığımız kardeşlerimiz bizlere kazandıkları fakülteleri ve fotoğraflarını e-mail olarak ayhangulver@gmail.com adresine gönderebilir.)

 
 

Bu haber 1712 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.Bu haber 1088 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR