Bugun...
MHP Adayı Dinç: Başkan Uslu 5 yıldır Beyendik'e bir çivi çakmadı
Tarih: 12-05-2015 13:31:00 + - 
MHP Adayı Dinç: Başkan Uslu 5 yıldır Beyendik'e bir çivi çakmadı
 
 

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Beyendik Belediye Başkan Adayı Murat Dinç, dün yaptığı açıklamada, Belediye Başkanı Nuran Uslu’nun, eleştirilerine yanıt verdi. 
HAYRETLER İÇİNDE KALDIĞIMI BELİRTMEK İSTİYORUM
Beyendik ve Keşan halkının yeni yılını kutlayarak sözlerine başlayan Dinç, “Sayın Belediye Başkanımız Nuran Uslu’nun yerel basında tarafıma vermiş olduğu cevap niteliğindeki röportajı okurken şaşkınlık ve hayretler içinde kaldığımı belirtmek istiyorum. Sayın Başkanımızın çok iyi bir futbolsever ve aynı zamanda eski bir futbolcu olmasından olsa gerek, diyerek sözlerine başlamış. Ancak bu söylemiş olduğu sözle kendisinin ve partisinin Keşan’da ve yerel diğer bölgelerde savundukları açık bir şekilde çelişmektedir. Beyendik’te yerel iktidarda oldukları için kendilerini Şampiyonlar Ligi’nde görenler şöyle bir baksınlar bakalım; Keşan’da bugüne kadar hiç iktidara gelebilmişler mi? Oysaki Milliyetçi Hareket Partisi olarak yakın bir geçmişte Keşan’da yerel iktidarın sahibi olduğumuzu herkes biliyor. Peki, Sayın başkan iddianızda haklıysanız eğer size şöyle bir soru sormazlar mı acaba; ” dedi.
ARKANIZDA SADECE SEÇMEN DEĞİL YOL ARKADAŞLARINIZ DA KALMAMIŞ
Nuran Uslu’nun listesini genç isimlerden kurduğunu ifade eden Murat Dinç, şunları söyledi: “Listeye baktığımızda bu arkadaşların hiç birisinin yerel siyasette herhangi bir tecrübeye sahip olmadığını rahatça görmekteyiz. Ayrıca bu arkadaşların arasında bu dönem ki listenizden onlara ağabeylik yapacak birilerini görememiş olmak da bir takım şeylerin belirtisi olsa gerek. Buradan da anlaşılıyor ki sizin arkanızda sadece seçmen değil yol arkadaşlarınız da kalmamış. Ayrıca Sayın başkan bu arkadaşlarımızın siyasi ve yerel yönetim bazındaki tecrübesizliklerini fırsat bilip istediği şekilde karar alsın diye mi böyle bir ekip kurmuş olmasın? Bizim için de demiş. Hayrola Sayın Başkan seçim takvimi başladı da bizim mi haberimiz yok. Oysaki listelerin YSK ya verilmesine bir hayli zaman var. MHP olarak da en iddaalı ekiple yola çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ayrıca Çorlu’da oturan Seynur Sevgil listede. Beyendik’te kimseye bulamayarak Çorlu’dan mı liste tamamlandı? Bu da ne şekilde hazır olunduğunu göstermekte.” 


BEYENDİKLİ “ARTIK YETER” DİYECEK VE KENDİ GELECEĞİNİ KENDİSİ BELİRLEYECEK
Dinç, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Beyendik’te seçmen savunamayacağı aday ile beraber yürümez.” sözlerimize karşılık Uslu, şunları söylemiş: biz sormayacağız ama seçim atmosferi başladığında CHP adayı sağ seçmene soracaktır; , dedin, arsayı bile alamadınız. Öte yandan vatandaşın 2. etap TOKİ için yatırdığı peşinatlar dahi geri ödenmemiş.  İşte Beyendik'in onurlu seçmeni bu sorulara cevap bulamayacağı adayın arkasında duramaz. Biz taşıma oylarla değil, gerçek Beyendiklilerle, artık bizden biri olan TOKİ'li kardeşlerimizle seçimi alacağız.  Beyendikli diyecek ve kendi geleceğini kendisi belirleyecek. <İktidar partisi adayı olsun da beldemize hizmet gelsin> anlayışını her yer için söyleyemezsiniz. İlk dönem için bir sözümüz yok ancak son 5 yıldır Beyendik'e bir çivi çakılmadı. Yeni Karpuzlu beldesini gidin görün. İktidar Partisinden değil ve MHP'li belediye.  Pırıl pırıl bir Yeni Karpuzlu. Caddeleri, muhteşem bir park, tertemiz bir mezarlık, daha neler, neler”

 

 
 

Bu haber 650 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLAR
Bu haber 569 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR