Bugun...
MHP Adayı Dinç: Temiz siyaset ve şeffaf yönetim anlayışımız
Tarih: 12-05-2015 13:49:00 + - 
MHP Adayı Dinç: Temiz siyaset ve şeffaf yönetim anlayışımız
 
 

MHP Beyendik Belediye Başkan Adayı Murat Dinç yaptığı açıklamada, Milliyetçi Hareket Partisi olarak amaçlarının ‘‘Temiz Toplum, Temiz Siyaset ve Temiz Yönetim’’ anlayışını Beyendik'e getirmek olduğunu söyledi. 

MHP'nin Beyendik'te ilk defa aday gösterdiğini kaydederek, "Hedefimiz, Beyendik halkının huzur, güven ve mutluluğudur. farkımız; Temiz Toplum, Temiz Siyaset ve Temiz Yönetim’’ anlayışımızdır" dedi.  
Diğer parti ve adayların önceliklerinin yalnızca seçim kazanmak olduğunu, "kazanmak için her yol mübahtır’’ mantığıyla hareket ettiklerini öne süren Dinç, "Önce CHP Adayı Sayın Muhammet ÖRNEK basından açıklama yaparak Beyendik’te oturmayan 64 kişiyi tespit ettiklerini belirtti. Ardından da AKP Adayı Sayın Nuran USLU açıklama yaparak kendilerinin de 73 kişi tespit ettiklerini belirtmiştir. Şmşiş eğ Beyendik’e taşıma oy getirdiklerini verdikleri beyanatlarla itiraf etmişlerdir. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak bütün bu gelişmeleri üerçek Beyendiklilerle çirlikte dikkale takip etmekle birlikte İlçe Nüfus Müdürlüğü ve İlçe Seçim Kurulu yetkililerimizin bu konuyu T.C. yasaları çerçevesinde çözüme kavuşturacaklarından emin olduğumuzu belirtmek isteriz." diye konuştu.

HEDEH SAPTIRIYORLAR
Buradan da açıkça anlaşılmaktadır ki AKP ve CHP Teşkilatları ve Adayları Beyendik’te mevcut durumdaki Aydoğan, Kemalpaşa, Yenimahalle ve Beykent Mahalleleri olmak üzere bu dört mahallemizde gerçek anlamda ikamet eden ve gerçek Beyendiklilerin karşısına çıkmaya ve oy istemeye çekinmektedirler. Her iki aday da hedef saptırmak için arada bir birbirlerine çatarak gündem oluşturuyorlar. AKP adayının yakınları taşıma oyların ulaşım işini çözecek gibi ancak CHP adayının işi biraz zor gibi; 6-7 vilayetten gelecek seçmenin maliyeti hayli yüksek olacak…" diye konuştu.

YENİ PARTİ, YENİ YÜZLER, TEMİZ SİYASET
MHP Adayı Dinç, Beyendik halkının yıllardır ANAP – CHP çekişmesinden sonra AKP – CHP çekişmelerinden bıktığını kaydederek sözlerine şöyle devam etti; "Halkımız yeni bir sayfa açmak istiyor artık. Beyendikli temiz siyaset gibi, temiz su içmek istiyor, temiz bir şekilde ulaşım istiyor. Temiz bir yönetim istiyor. O yüzden biz diyoruz ki; denenmemiş bir parti, tertemiz bir ekipten kurulmuş şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. Merkez sağın partisi MHP olmuştur. Genç kadrolarımızdaki heyecan ve azim Özal dönemindeki gibi samimi ve yürekten. O dönemi yaşayan ağabeylerimizden aldığımız destek bizleri daha da güçlendiriyor ve hep beraber emin adımlarla yürüyoruz.

"İŞ BİLENİN KILIÇ KUŞANANIN"
Biz diyoruz ki; Bu kez Beyendik’te milliyetçi kadrolar iş başına gelecek. Zira başkan Nuran Uslu da 2009 seçimlerinde MHP’li arkadaşlarımızdan son kez destek isterken, “Gelecek sefer MHP’yi öne çıkaracağız” demişti.  Gerçi o sözünde durmasa bile seçmen duracak. Sağ seçmen artık “iktidar partisinden olsun” kandırmacasına inanmıyor. Gidin MHP’li Karpuzlu Beldesini görün, sonra da Beyendik’in haline bir bakın. İş bilenin, kılıç kuşananın. Biz hesabımızı bilerek önce borçlarımızı ödeyip sonra her işi kendi personelimizle yapacağız.
Çok çalışkan bir personelimiz var, arkadaşlarımızla ne parklar, ne kaldırımlar yaparız biz. Bizim dönemimizde personel maaşını her ayın 15’inde düzenli olarak alacak.

"BELEDİYE DE OTOBÜS TAŞIMACILIĞI YAPACAK"
Özel halk otobüsleri işleyecek, ancak belediye olarak biz de Yenimuhacir gibi otobüs taşımacılığı yapacağız. Suyun tonunu da yüzde 50 indireceğiz. Halkımız batak suya 4,00 T.L. ödüyor. Dinlendirme havuzları kurup suyu dinlendirerek halkımıza temiz ve ucuz su içireceğiz. Devlette devamlılık esastır; nasıl ki ANAP’ın başladığı gölet CHP’li başkan döneminde tamamlandıysa madem AKP döneminde yatırım programına alındı Manda Dere Barajı da bizim dönemimizde tamamlanacak inşallah. Barajlarımızın birini içme suyuna birini de tarla sulamalarına ayırma düşüncesindeyiz."
Milliyetçi Hareket Partisi  Beyendik Belediye Başkan Adayı Murat DİNÇ, "30 Mart 2014 günü Beyendik kazanacak, gerçek Beyendikliler kazanacak. 30 Mart’tan sonra da Beyendik’te gerçek Beyendikliler yaşamaya devam edecektir." dedi.

 
 

Kaynak: KEŞANHABER

Bu haber 670 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLAR
Bu haber 695 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR