Bugun...
MHP Beyendik Belediye Başkan Adayı Dinç projelerini anlattı
Tarih: 12-05-2015 07:09:00 + - 
MHP Beyendik Belediye Başkan Adayı Dinç projelerini anlattı
 
 

MHP’nin Beyendik Belediye Başkan Adayı Murat Dinç, geçtiğimiz Cumartesi günü düzenlenen törenle Beyendik halkına tanıtılırken, projelerini anlattı.

Saat 20.00’de, Beyendik Düğün Salonu’nda düzenlenen törene, MHP İl Başkanı Gürsel Şimşek, Eski İl Başkanı Mehmet Tolga Akalın, MHP Keşan İlçe Başkanı Doğuş Şimşek ve İlçe Yönetimi, Beyendik Belediye Başkan Adayı Murat Dinç ve ailesi, MHP Keşan Belediye Meclisi Üyeleri Tanju Şapçı, Aydın İstek ve Erkan Gege, İpsala, Enez Havsa, Uzunköprü İlçe Başkanları ile bazı belediye başkan adayları, MHP’nin eski Keşan İlçe Başkanları ile Beyendik Belde Başkanı Çetin Durmaz ve çok sayıda partili ve belde halkı katıldı.

HİZMET ETMEK İÇİN BU YOLA BAŞ KOYDU

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından törenin açış konuşmasını MHP Keşan İlçe Başkanı Doğuş Şimşek yaptı. Konuşması sırasında Murat Dinç’i yanına çağıran Şimşek; “Milliyetçi Hareket Partisi olarak biz, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Beyendik halkının hizmetkârlığına talibiz. İlkeli, dürüst, ahlaklı bir belediye başkan adayımızı karşınıza çıkardık. Hizmet etmek için bu yola baş koydu. Murat Dinç arkadaşımız, 8 Nisan günü belde teşkilatımızı açarken, bir cesaret örneği göstererek başkan aday adaylığını açıkladı. Bu sürecin sonunda adaylığı kesinleşti ve MHP’nin Beyendik Belediye Başkan adayı olmuştur. Tüm Beyendik’e, Keşan’a ve Edirne’ye hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

30 MART’TA MHP’YE BU YETKİYİ VERİN

Murat Dinç’in sonuna kadar arkasında olduklarını ifade eden Doğuş Şimşek, şunları söyledi: “Bugün burada Milliyetçi Hareket Partisi il ve ilçe teşkilatı olarak Murat Dinç’in arkasında olduğumuzu ve seçim sonuna kadar, seçim bittikten sonra da hep birlikte koordineli çalışacağımızın sözünü buradan veriyoruz. Biz teveccühünüz ile Beyendik’i MHP belediyeciliği ile tanıştıracak ve üstün hizmetlerimizi belde halkımıza vereceğiz. Eğer burada bu iş sıraylaysa, bu dönem sıra Milliyetçi Hareket Partisi’nde değerli Beyendik’liler. Bundan önceki yönetimleri ve şimdiki yerel yönetimleri yeterince eleştiriyorsunuz. Eleştirdiğiniz noktalar tüm kamuoyunun olduğu gibi bizim de kulağımıza geliyor. İşte size pırıl pırıl bir aday ve bu zamana kadar hiçbir yetki vermediğiniz Milliyetçi Hareket Partisi. 30 Mart’ta MHP’ye bu yetkiyi verin. Eğer ki hizmetimizden memnun kalmazsanız gelin hesabını sorun. Ama bugün itibariyle ne adayımız için, ne de partimiz için konuşacağınız ve eleştireceğiniz bir şey yok. Biz bugüne kadar MHP olarak sizlere gelip de bu yerel yönetimlere talip olmadık. Ama bu dönem sizden bunu istiyoruz.”

BEYENDİKLİLER, BURADA ADAYLARINA SAHİP ÇIKMASI GEREKİYOR

Daha sonra söz alan MHP İl Başkan Yardımcısı ve Seçim Komisyon Başkanı Ahmet Karagülle ise, şu anda Edirne’de 12 Belediye Başkan adayını açıkladıklarını, geri kalan 6 adayı ise kısa bir süre içinde açıklayacaklarını belirterek, “Biz aslında yerel seçim çalışmalarına 8,5 ay önce Beyendik Beldemizden başlamıştık. Murat kardeşimiz burada yapılan teşkilat açılışımızda cesaret örneği gösterek, aday adaylığını açıklamıştı. O zamandan bu güne kadar da kardeşimiz, çalışmalarını hazırlamıştır. Biz de il teşkilatı olarak Edirne’nin kuzeyinden güneyine kadar çok faydalı projeler hazırlıyor ve çok başarılı adaylar üzerinde çalışıyoruz. Ancak Beyendikliler, burada adaylarına sahip çıkması gerekiyor. Bizler de Genel Merkez ve İl Teşkilatı olarak Murat kardeşimizin sonuna kadar arkasındayız.” şeklinde konuştu. Karagülle, daha sonra ise törene katılan adayları ve MHP’li yöneticileri tanıttı.

GÜRSEL ŞİMŞEK: BU BEYENDİK İÇİN BİR FIRSATTIR

Ahmet Karagülle’nin ardından İl Başkanı Gürsel Şimşek söz aldı. MHP olarak 2014 yerel seçimlerine son derece ciddi olarak hazırlandıklarının altını çizen Şimşek, “30 Mart 2014 tarihinde seçimlerin galibi olmak için, büyük mücadeleler vererek hazırlanmaktayız.
Bu haber 705 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR