Bugun...
MHP, Beyendik’te seçim bürosunu açtı
Tarih: 12-05-2015 13:59:00 + - 
MHP, Beyendik’te seçim bürosunu açtı
 
 

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi), geçtiğimiz Pazar günü Beyendik Beldesi Beykent Mahallesi’nde seçim bürosunu açtı.

Saat 14.00 sıralarında başlayan açılışa, MHP İl Başkanı Gürsel Şimşek, İlçe Başkanı Doğuş Şimşek, Keşan Belediye Başkan Adayı Yaşar Aras, Beyendik Belediye Başkan Adayı Murat Dinç, Keşan Belediye Meclisi’nin MHP’li üyeleri, partililer ile vatandaşlar katıldı.

 SİYASETTE HİZMETİN SONU YOKTUR

 Açılış töreninde ilk olarak söz alan Dinç, 50 gün sonra vatandaşın önüne sandığın geleceğini belirterek, “30 Mart günü sizlere çok büyük bir iş düşmektedir. MHP olarak bu dönemde Beyendik halkına hizmet etmek istiyoruz. 1 yıl önce bu yola baş koyduk. MHP kadroları olarak <Beyendik’in hizmetkarı olmak istiyoruz> diye haykırmıştık. Beyendik’te seçim 3 parti arasında geçecek ve bu 3 partinin birbirinden farklı özellikleri var. Bir yanda Beyendik’in mal varlıklarını, gelir kaynaklarını gözünü kırpmadan bile satanlar, diğer yanda belediyenin malları satılırken meclis üyesi olup da yatanlar vardı. Sizler Beyendik’in kazanımlarını, gelir kaynaklarını satanlar ve karşılık vermeyerek yatanlar ya da o kaynakları geri getirecek MHP kadroları arasında tercih yapacaksınız. 1 yıldır belde vatandaşının sorunlarını anlatıyoruz. Diğer aday arkadaşların ulaşım sorununu söyleyebilir mi? Bunlar Beyendik’e ulaşımdan gelen gelir kaynağını çok gördüler. Yerel iktidarda AKP Belediye Başkanı var. CHP bu minibüsleri getirmedi. CHP <Bu sorunu çözeceğiz.> diyecek. Bu CHP zihniyeti değil mi? 126 Nolu kooperatifi kurup da sizlerin cebindeki paraya göz diken CHP değil mi? Şimdi nasıl <Bu sorunu çözeceğiz.> diyecekler? Taşıma ücreti Beyendik ile Keşan arası 1,5 TL, Beykent Keşan arası 1 TL olacak. Siyasette hizmetin sonu yoktur. Evlerinize gelen sudan çok mu memnunsunuz? Çamur akıyor. Güya arıtma tesisi kurdular ama dinlendirme havuzlarını yapmayı unuttular. Beyendik’te geçmiş yıllarda Edirne’nin birçok ilçelerinde olmayan sağlık ocağı yapıldı. Orada 7-24 hizmet veriliyordu. Şimdi çıkmışlar <Sağlık Bakanı bizden. Sağlık ocağı sürekli hizmet verecek.> yok artık. Önce oranın ısıtma sistemini yapın. Vatandaş soğukta doktor bekliyor.” dedi.

Gürsel Şimşek ise, seçim bürosunun beldeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi; Gürsel Şimşek ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Doğuş Şimşek, Yaşar Aras ve Hüseyin Dinç tarafından kesildi.

 
HABER VİDEOSU 
 

Bu haber 781 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :Bu haber 438 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR