Bugun...
Mr. Can, Trakya’nýn desteðini bekliyor
Tarih: 10-05-2015 05:52:00 + -


TBM TV’de yayýn yapan Enezli Baycan Çapan, tüm Trakya’dan destek bekliyor.

TBM TV’de yayýn yapan Enezli Baycan Çapan, tüm Trakya’dan destek bekliyor.
Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Kýbrýs gibi ülkelerde tanýnan Mr. Can(Baycan Çapan) , Türk Dünyasý adý ile Türklüðü “17 ayrý devlet tek bir millet” diyerek müzik programýnda birleþtiriyor.
Trakya’nýn uzun yýllar radyo programlarýyla tanýdýðý Mr.Can, Tatlýses TV’de baþladýðý televizyon hayatýna Barýþ TVve TMB TV’yi eklerken, 3 yýldýr TMB TV’de yaptýðý yayýnlarda Trakya’nýn, Saros Körfezi’nin, Keþan’ýn güzellikleri ile bölgenin tarihi ve kültürel dokusu hakkýnda izleyenlerine bilgiler vererek, bölgenin tanýtýmýna katkýda bulunmaya çalýþýyor.
Kendisini en çok üzen þeyin bölgedeki açýlýþlara, konserlere, etkinliklere ve festivallerde kendisine yer verilmemesi olduðunu belirten Çapan, bölge insanýndan daha fazla destek beklediðini ifade etti. 
Keþan, Ýpsala, Enez ve Saros Körfezi’nin bir bütün olduðunu kaydeden Baycan Çapan, bölgenin tanýtýmý için elinden gelinin fazlasýný yapmaya çalýþtýðýný dile getirdi.

Çapan, hafta içi saat 10:00-13:00 arasý hafta sonu ise saat 16:00-19:00 saatleri arasýnda TMB TV’de yayýnlarýna devam ettiðini ve kendisine www.mrcanshow.com adlý resmi internet sitesinden ulaþabileceðini sözlerine ekledi. 
Bu haber 584 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR