Bugun...
Nuran Uslu Aday Adaylığını Açıkladı
Tarih: 12-05-2015 06:38:00 + - 
Nuran Uslu Aday Adaylığını Açıkladı
 
 

Beyendik Belediye Başkanı Nuran Uslu, düzenlediği basın toplantısıyla 3’üncü dönemde de belediye başkanlığı için tekrar AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.
Saat 14.00’te, parti binasında başlayan toplantıya, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Av. Hakan Çevikel, AK Parti Keşan Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Mercan, kadın, gençlik kolu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.
SİYASET CESUR İNSANLARIN AİLESİNİ VE İŞİNİ BİR KENARA BIRAKARAK YAPMASI GEREKEN BİR MESLEK
Açılış konuşmasını yapan Hakan Çevikel, öncelikle tüm katılımcılara “Hoş geldiniz” diyerek;  “Yaklaşık 10 yıldır Beyendik Beldesi’nin belediye başkanlığını yapan ve AK Parti’nin “AK Yüzü” olan, AK Parti’nin gerçek belediyeciliğini bölgeye tanıtan, hizmetleriyle, yaptığı çalışmalarla, genel merkezimizle olan sıkı diyalogları sayesinde büyük yatırımları bölgeye aktaran Sayın Nuran Uslu’nun aday adaylığı açıklamasından teşkilatımız olarak büyük onur ve gurur duyduk. 10 yıl gerçekten uzun bir süre. Siyaset cesur insanların ailesini ve işini bir kenara bırakarak yapması gereken bir meslek. Bu inançla yola çıkan tüm arkadaşlarımızı kutluyoruz.” şeklinde konuştu.
Konuşmanın ardından Nuran Uslu, başvuru dosyasını Hakan Çevikel’e teslim etti.
MİLLETE NE SÖZ VERDİYSEK YERİNE GETİRDİK
Daha sonra söz alan Nuran Uslu ise kendisini bu günde yalnız bırakmayanlara teşekkür ederek, şunları söyledi: “10 yıldır bu görevin başındayız. 2004’te nasıl heyecanlıysak, bugünde aynı heyecanı yaşıyoruz. Millete hizmet etmek, gönül işi, yürek işi. Biz 10 yıldır millete ne söz verdiysek yerine getirdik. Öte yandan programımızda olmayan TOKİ, Saral City, Anadolu öğretmen lisesi gibi yapıları da Beyendik’e kazandırdık. Çok gezdik, koşturduk. Gezen tilki, yatan aslandan iyidir. Biz koltuktan hiçbir zaman güç almadık, aksine o koltuğa güç verdik. Onun içinde insanlarla hep iç içe olduk. Daha fazla ne yapabilirizin heyecanını yaşadık. Geçen dönem aday olmayacağımı söyledim. Neden? Genç arkadaşlarımızın önünü açmak istedim. Ama baktık gördük aday olanlar tek başına karar veremiyor. Bu yola kimle çıktıysak onlarda dedi ki; ‘Bu yola devam edeceksin’ Son ana kadar kararım aday olmamam yönündeydi. Geçen hafta il teşkilatımız geldi, görüştük ve tekrar aday adayı oldum. Başka adaylar olabilir. Partimizin kapıları herkese açık. Bu dönem Keşan’ı da almamız lazım. Milletimiz, Beyendik’e gelen hizmetleri gördü. Herkese teşekkür ediyorum.”

 
HABER VİDEOSU 
İlgili Galeri
 
 

Editör: Ayhan Gülver

Bu haber 829 defa okunmuştur. 
 

YORUMLAR
Bu haber 809 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR