Bugun...
Saral City, konut satýþlarýnda RemaX Panorama ile çalýþacak…
Tarih: 10-05-2015 06:06:00 + -


TOKÝ-Beyendik Konutlarý Bölgesi’nde, Saral Býyýk Grup Ýnþaat Firmasý tarafýndan yapýmý devam eden

 

TOKÝ-Beyendik Konutlarý Bölgesi’nde, Saral Býyýk Grup Ýnþaat Firmasý tarafýndan yapýmý devam eden  

Saral City konutlarýnýn, satýþ ve müþteriye arzýnda RemaX Panorama ile birlikte çalýþacaklarý kaydedildi.

Ýki firma arasýnda dün gerçekleþtirilen anlaþma gereðince, Saral City konutlarýný, RemaX Panorama Keþan Gayrimenkul Danýþmanýk’ta pazarlayabilecek.

Konutlarýn satýþ ve pazarlamasý anlamýnda iþbirliði gereðince Saral Býyýk Grup Ýnþaat ve RemaX Panorama Keþan arasýnda oluþturulan protokol 1 Haziran’dan itibaren geçerli olacak.

SATIÞ VE PAZARLAMADA REMAX TERCÝH ETTÝK…

Konuyla ilgili olarak görüþlerini aldýðýmýz Saral Býyýk Grup Ýnþaat Pazarlama ve Satýþ Müdürü Ruhi Uyar, Saral City projesinin yaklaþýk 4 aydýr satýþ ve pazarlama hizmetini firmanýn kendi bünyesinde baþarýlý bir þekilde yürüttüklerini ifade ederek, “Satýþlarýmýzýn belirli bir trendi Ýstanbul çevresinden geliyor. Bunun el büyük nedenlerinden bir tanesi, <Saral Býyýk>ýn doðru ve güvenilir bir marka haline gelmiþ olmasýdýr. Firmamýz bunun yanýnda sektörün en önde gelen pazarlama ve tanýtým firmalarýndan, RemaX Panorama Keþan ile çalýþmayý uygun bulduk. RemaX zaten uluslar arasý ve çok güvenilir bir marka. Dolayýsýyla kendileri ile yapacaðýmýz iþ birliði ile bizim pazarlama aðýmýza güç vereceklerini düþünüyorum. Þimdiden hayýrlý olsun diliyorum.” dedi.

AMACIMIZ, SARAL CÝTY’NÝN, GÜÇLÜ PAZARLAMA AÐIMIZI KULLANARAK TANITILMASI

RemaX Panorama  Keþan Gayrimenkul Danýþmaný Yücel Kayacan ise,  RemaX’ýn Türkiye’de 254 ofis ve bin 700 ofis danýþmanýyla çalýþan güçlü bir gayrimenkul danýþmanlýk þirketi olduðuna dikkat çekerek, “Bizlerde bu firmanýn Keþan temsilcileriyiz. Amacýmýz, Saral City konutlarýnýn, firmamýzýn güçlü pazarlama aðý ve müþteri potansiyelini kullanarak, tanýtýlmasý ve konut sahibi olacaklarýn, kendilerine en uygun konuta sahip olmalarýný saðlanmasý olacaktýr.” diye konuþtu.

YENÝ MÜÞTERÝ POTANSÝYELLERÝNÝ DAHÝL EDECEÐÝZ

Kayacan, çalýþmalara ilk olarak, RemaX’ýn kendine ait olan satýþ aðý ile baþlayacaklarýný ifade ederek, þunlarý söyledi: “Satýþ ve pazarlama anlamýnda dijital materyallerin dýþýnda, görsel ve ofset baskýlý envanterlerden de yararlanacaðýz. Yapacaðýmýz geniþ kapsamlý ve koordineli çalýþma ile, tüm müþterilimize ulaþarak, yeni müþteri potansiyellerini de firmamýz ve Saral Býyýk Grup Ýnþaat’ýn bünyesine dahil edeceðiz.”

 

 
 

Kaynak: VOLKAN GAZETES?

Bu haber 456 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ
Bu haber 638 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR