Bugun...
Sporda bu hafta
Tarih: 10-05-2015 04:13:00 + -


Pazar günü oynanacak olan maçlarda Keþanspor ile Keþan Gençlik ve Spor Kulübü deplasmana giderken, Anafartalarspor ise, kendi sahasýnda 3 puan için mücadele edecek

 

Sporda Keþan’ý temsil eden takýmlar, bu hafta galip gelmek istiyor.

Pazar günü oynanacak olan maçlarda Keþanspor ile Keþan Gençlik ve Spor Kulübü deplasmana giderken, Anafartalarspor ise, kendi sahasýnda 3 puan için mücadele edecek.

KEÞANSPOR, BEYKOZ’A KONUK OLACAK

Bölgesel Amatör Lig 11. Grubun lideri, temsilcimi Keþanspor, yarýn Ýstanbul temsilcisi, Beykozspor 1908 A.Þ.’ye konuk olacak.

Beykoz Stadý’nda oynanacak olan karþýlaþma, saat 13.30’da baþlayacak. Keþanspor Baþkaný Sadi Kuru, maçtan galip ayrýlmak istediklerini belirterek, hem naðmaðlup unvanlarýný hem de liderliði korumak istediklerini söyledi.

ANAFARTALAR; SARAYI’I KONUK EDECEK

Edirne Süper Amatör Ligindeki temsilcimiz Anafartalarspor ise, bu hafta kendi sahasýnda Sarayspor’u temsil edecek.

Ligde zor günler geçiren ve son haftalarda oynadýðý maçlardan maðlup ayrýlan Anafartalarspor, kendi evinde, kendi seyircisi önünde galip gelerek, kötü gidiþe son vermek istiyor.

Keþan Belediyesi Atatürk Stadý’nda oynanacak olan karþýlaþma, saat 14.00’te baþlayacak.

KEÞAN GENÇLÝK, ÝZMÝR DEPLASMANINDA PUAN ARAYACAK

Aroma Erkekler Voleybol 2. Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Keþan Gençlik ve Spor Kulübü ise, Ýzmir’de karþýlaþacaðý Havagücü’nü yenerek, moralleri biraz yükseltmeye çalýþacak.

Geçtiðimiz hafta içinde kulüp baþkaný Mehmet Aytaç ve 4 yöneticinin istifasý ile sarsýlan kulüp, yarýn Ýzmir Gaziemir Spor Salonu’nda saat 14.00’te karþýlaþacaðý Havagücü’nü yenerek, moral depolamak istiyor.

 
 

Kaynak: Volkan Gazetesi

Bu haber 562 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu haber 695 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR