Bugun...
Tıp Fakültesi'nde Beyendikli hastalara ziyaret
Tarih: 10-05-2015 08:19:00 + -Beyendik sakinleri çeşitli hastalıklardan dolayı Edirne'deki Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi HTR630001500158007295268607astanesi'nde tedavi görüyor.

Kemalpaþa Mahallesi'nden Þevket Kurt aðabeyimiz, Yeni Mahalle'den Recep Yüççü, Aydoðan Mahallesi'nden Ahmet Þevik ve Hüsamettin Gülver Týp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi görüyor.

Sami Kurt, Yaþar Semerci, Ýbrahim Þevik ve Ferat Gülver; Þevket, Ahmet ve Hüsamettin aðabey ile Recep'i ziyaret ederek geçmiþ olsun dileklerinde bulundu.

 

Beyendik'in sevilen simalarýndan Þevket Kurt, T.Ü. Týp Fakültesi Hastanesi Onkoloji Servisi'nde bir süredir tedavi görmekte. Sami Kurt, ablasý Zaptiye Karaca (Kurt) ile birlikte ziyerat ettiðimiz Þevket amca, sevenlerinden dua beklediðini ifade etti.

 

Ahmet Þevik'e de T.Ü. Týp Fakültesi Hastanesi Kardioloji Servisi'nde kalbine stend takýldý. Yaþar Semerci ile birlikte ziyerat ettiðimiz Ahmet abi de sevenlerinden dua bekliyor.

 

Yeni Mahalle genç kuþaðýndan Recep Yüççü T.Ü. Týp Fakültesi Hastanesi Göðüs Hastalýklarý Cerrahi Servisi'nde küçük bir operasyon geçirdi. Yaþar Semerci ve Ýbrahim Þevik ile birlikte ziyaret eetiðimiz Recep, tüm Beyendiklilere selam gönderdi.

 

T.Ü. Týp Fakültesi Hastanesi Onkoloji Servisi'nde ýþýn tedavisi gören Hüsamettin Gülver de daha 11 gün tedavisinin devam edeceðini söyledi.  Yaþar Semerci ve Ýbrahim Þevik ile ziyaret ettiðimiz Hüsamettin Gülver, "Çok teþekkür ediyorum. Allah sizlere hastalýk vermesin, olur iseniz de ziyaretçileriniz çok olsun. Hasta ziyareti hasta için çok önemli, insan moral buluyor." diye konuþtu.

HABER: Ferat Gülver

 
 

Bu haber 659 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
Bu haber 547 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR