Bugun...
Uslu:Villalara Kasým ayýnda kazmayý vururlar
Tarih: 01-01-1970 00:00:00 + -


Beyendik Belediye Baþkaný Nuran Uslu,villalarýn müjdesini verdi ve ekledi; "Beyendik Hill’de siz de yerinizi alýn."

Beyendik Belediye Baþkaný Nuran Uslu,villalarýn müjdesini verdi.

Beyendik Belediye Baþkaný Nuran Uslu, dün yaptýðý açýklama Öz Batý Ýnþaat ve Saral Ýnþaat’ýn Beyedik’te inþa edeceði villalar ve sosyal konutlardan oluþacak “Beyendik Hill” projesi çalýþmalarýnda arsa satýþý anlaþmasýnýn yapýldýðýný belirtti.

VÝLLA SAYISI 40, SOSYAL KONUT SAYISI ÝSE 400 – 450 ARASI OLACAK
Silivri’deki Sunflower projesinin benzerinin Beyendik’te inþa edileceðini ifade eden Uslu, “Geçtiðimiz Pazartesi günü konutlarýn yapýlacaðý yerin satýsý oldu. TOKÝ konutlarýnýn hemen üzerinde belediyenin üstüne olan 73 dönüm yerin ihalesi yapýldý. Öz Batý Ýnþaat ve Saral Ýnþaat ile beraber ihaleye girdiler. Önümüzdeki günlerde firma yetkilileri tapularý almaya gelecekler. Kasým gibi inþallah kazmayý vurular. Projenin vaziyet planý ve villalarýn planlarýnýn hazýr olmasý nedeniyle satýþ da kolayca yapýldý. Villa sayýsý 40, sosyal konut sayýsýnýn ise 400 – 450 arasý olacak. Faklý bir ortamda yaþamak ve deðer kazanacak yatýrým yapmak isteyenler, Beyendik Hill’de siz de yerinizi alýn. Sadece villalar ile sosyal konutlardan oluþan projeye baþvurmak için geç kalmayýn.” dedi.

BU YENÝ YAÞAM KONSEPTÝNDEN BÜYÜK KEYÝF ALACAKSINIZ

Beyendik Hill’deki villalarýn, dünyadaki geliþmiþ ülkelerde kullanýlan; depreme dayanýklý, saðlam, saðlýklý ve güvenli bir sistemle inþa edileceðini ve ahþap taþýyýcýlý olacaðýný dile getiren Nuran Uslu, “ 
Yeni bir yaþam konsepti sunan bu sistemde evlerin kalitesi, bakým gerektirmeme özellikleri, çevre dostu ve uzun ömürlü olmasý gibi avantajlarla, site yaþamýndan tüm beklentilerinizi karþýlayacak þekilde hazýrlandý. Mutlaka görün ve tanýyýn. Bu yeni yaþam konseptinden büyük keyif alacaksýnýz.” þeklinde konuþtu.

MANDADERE GÖLETÝ PROJE AÞAMASINDA
Beyendik Mandadere mevkiine yapýlmasý düþünülen 2’inci gölet hakkýnda da bilgi veren Uslu, “Orman ve Su Ýþleri Bakaný Veysel Eroðlu Edirne’ye geldiðinde kendisine konuyu iletmiþtik. Bin Köye Bin Gölet Projesi kapsamýnda Mandadere Göleti’ni de alacaklar. Gölet proje aþamasýnda. Ankara ziyaretinde gölet ile ilgili görüþmelerde bulundum. Yaptýðým görüþmelere dediler. Gölet proje aþamasýnda ve çalýþmalar devam ediyor.” diye söyledi

 
 

Bu haber 505 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

 
 Bu haber 538 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR