Bugun...
Yekta Baydar'da ödül töreni...
Tarih: 10-05-2015 09:27:00 + -


10 Mayýs 2013 Cuma günü,Türkiye genelinde yapýlan Martý Yayýnlarý deneme sýnavýnda il birincisi olan ve Türkiye genelinde dereceye giren Yekta Baydar Ortaokulu öðrencileri Hasan Ege Þanlý ve Ata Engin için okul bahçesinde ödül töreni düzenlendi.

Yekta Baydar'da ödül töreni...

 
 

10 Mayýs 2013 Cuma günü,Türkiye genelinde yapýlan Martý Yayýnlarý deneme sýnavýnda il birincisi olan ve Türkiye genelinde dereceye giren Yekta Baydar Ortaokulu öðrencileri Hasan Ege Þanlý ve Ata Engin için okul bahçesinde ödül töreni düzenlendi. 
Törene Keþan Kaymakamý Bekir Dýnkýrcý, Ýlçe Milli Eðitim Müdürü Feryaz Yüksel, Hayýrsever Sevil Baydar, okul yönetimi, veliler ve öðrenciler katýldý. 

Törende konuþan Bekir Dýnkýrcý, “Marifet iltifata tabidir. Önemli olan rol modellerdir. Somut örnekler adýna 8. Sýnýflarda Hasan Ege Þanlý, 67.622 öðrenci arasýnda il birinciliði ve Türkiye dördüncülüðü, 6. Sýnýflarda Ata Engin 27.613 öðrenci arasýnda il birinciliði ve Türkiye altýncýlýðý baþarýsýný elde ettiler.Sizlerin arasýndan kamu, özel, sivil, sosyal kesimin her alanýnda görev yapacak birbirinden pýrýl pýrýl insanlar çýkacaktýr. Bunun için bol bol kitap okuyacaðýz. Bol kitap okunduðu takdirde nice baþarýlý öðrenciler çýkacaktýr. Öðretmen öðrenci veli koordinasyonun üst seviyelerde olmasý bu baþarýlarý ortaya çýkartýyor. Hepinize yürekten baþarýlar dileyerek saðlýklý, mutlu, huzurlu günlerin sizlerin olmasýný diliyorum. “ dedi. Daha sonra Keþan Kaymakamý Bekir Dýnkýrcý, baþarýlý öðrencileri küçük altýn ile ödüllendirdi.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 888 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR