Bugun...
Yeni Mahallede 1 kiþi intihar etti
Tarih: 10-05-2015 07:02:00 + -Yeni Mahallede 1 kiþi intihar etti
 
 

6 Eylül 2012, saat 18.15 sýralarýnda, Beyendik Beldesi’nde meydana gelen olayda 1 kiþi kendini evinin deposuna asarak intihar etti.

Olay, Yeni Mahalle Anafartalar Caddesi 182/A adresinde meydana geldi. Bir süredir alkol tedavisi gördüðü ve ilaç kullandýðý öðrenilen evli ve 2 çocuk babasý çiftçi Zeki Çalýþkan (40), bilinmeyen bir nedenden ötürü kendini 2 katlý evinin bahçesinde bulunan deponun tavanýna urganla asarak yaþamýna son verdi. Çalýþkan’ýn cansýz bedenini ise kardeþinin karýsý buldu. Durumun haber verilmesi üzerine olay yerine Keþan Ýlçe Jandarma Komutanlýðý ekipleri geldi. Zeki Çalýþkan’ýn cesedi, Keþan Cumhuriyet Savcýsý Ömer Demirci ve jandarmanýn yaptýðý incelemenin ardýndan önce Keþan Devlet Hastanesi Morgu’na daha sonra ise kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacýyla Ýstanbul Adli Týp Kurumu’na gönderildi.

Çalýþkan’ýn akrabalarý ise sinir krizleri geçirerek, gözyaþlarýna boðuldu. Öte yandan Zeki Çalýþkan’ýn geçtiðimiz ay biçerdöver aldýðý ancak hasadýn beklenilen düzeyde maddi gelir getirmemesinden ötürüde sýkýntý yaþadýðý iddia edildi.

Olayla ilgili baþlatýlan soruþturma sürüyor.

 

 

 
 

Kaynak: Ayhan Gülver

Bu haber 493 defa okunmuştur. 
 
Etiketler :

YORUMLAR
Bu haber 448 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER AKTUEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR